Wpis z mikrobloga

Witajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam lustrzankę SonyAlpha 37 z obiektywem który był w zestawie 18-55 który już mi nie wystarcza. Jaki obiektyw waszym zdaniem warto dokupić? Fotografuje z reguły auta w jakiś fajnych miejscówkach czasami też zabiorę aparat na jakąś uroczystość rodzinną, nie zajmuje się tym profesjonalnie ale lubie robić foty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytanie #fotografia #cokupic #lustrzanki #aparat
  • 8
@dawid_007_04 musisz iść na forum tematyczne. Dowiesz się że masz #!$%@? aparat i w ogóle to nie opłaca się kupować sony bo tylko Canon albo Nikon za pierdyliard cebulionow
Jakie zdjęcia chcesz robić? Z bliska czy z odległości? A może rybie oko? Mało danych w sumie. Mógłbyś sobie sprawić 55-200
@dawid_007_04 musisz iść na forum tematyczne. Dowiesz się że masz #!$%@? aparat i w ogóle to nie opłaca się kupować sony bo tylko Canon albo Nikon za pierdyliard cebulionow

Jakie zdjęcia chcesz robić? Z bliska czy z odległości? A może rybie oko? Mało danych w sumie. Mógłbyś sobie sprawić 55-200

Zdjęcia raczej z bliska
@ZiumZium
Chce kupić lepszy obiektyw od tego co mam do normalniej fotografii żadnych wodotrysków czy wypasów. Lubię od tak wziąć aparat wsiąść w auto i zrobić jakąś sesję w fajnym klimacie. Ten co mam jest za ciemny
@dawid_007_04: ja mam aps-c nikona i jako jeden z pierwszych kupilem 17-50 f2.8 :)
Ten zakres jest najprzydatniejszy, zoom jeszcze,ale to mam stare 300 f4.5
z czasem nazbieralo sie innego zelastwa. ale to raczej dla celow kolekcjonerskich. :D