Wpis z mikrobloga

Rozmowy kobiet między sobą są tak prostackie, tak przewidywalne i tak głupie, że aż mi żal dupę ściska.
Moja dziewczyna spotkała się z koleżankami i non stop tylko jakieś opowieści kto przytył, której chłopak się rozgląda za inną, obgadują, plotkują, komentują jak się kto ubrał, kto występuje w telewizji, kto komu czego zazdrości, kto się pewnie puszcza, a kto nigdy sobie nie znajdzie męża.

Wczoraj za to spotkałem się z kumplem, to tak normalnie co tam jak tam w pracy, jak w domu, czy opony już zmienione, rozmawialiśmy o nowotworach trzustki, wyborach w USA, o nowych planach Muska i o najbliższych planach rządu. Wracaliśmy już w zasadzie i zapatrzyliśmy się w Wisłę, zaczęliśmy temat kosmosu, czy jesteśmy w nim sami, co by było gdybyśmy potrafili podróżować z prędkością światła...

Kobiety są po prostu dziwaczne. Znam bardzo mało kobiet, które interesują się czymś więćej niż praca, szkoła i koleżanki. W życiu spotkałem raptem 3 kobiety, z którymi rozmawiało mi się jak z chłopakami - czyli dobrze! bo mogłem porozmawiać o wszystkim i wiedziałem, że podłapie temat i powie coś ciekawego.

Dziewczyny prawie w ogóle nie mają żadnych zainteresowań. Nie mają pasji. Książki, filmy, muzyka. #!$%@?, na litość boską, jaką książkę przeczytałaś ostatnio? Alchemika by Paulo Coelho? Czego ostatnio słuchałaś? Phila Collinsa czy Gangu Albanii?

Czasami to po prostu szkoda czasu na kobiety... A wy wszystkie drogie różowe, które robicie "coś więcej", rozwijacie się i interesujecie się światem - gratuluję. Jesteście lepszym sortem dziewczyn.

#logikarozowychpaskow #szkodagadac

#gownowpis #oswiadczeniezdupy #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
jaką książkę przeczytałaś ostatnio? Alchemika by Paulo Coelho? Czego ostatnio słuchałaś? Phila Collinsa czy Gangu Albanii?


@Chodtok:
Książka? Ziarna zmian. sześć roślin, które zmieniły oblicze świata.
Muzyka? Kortez.

JESTEM TAKA WYJĄTKOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoją drogą, mężczyźni też plotkują, czasem bardziej bezczelnie niż kobiety. Opowiadają, która ma "zajebiste cycki", którą by nie zerżną, a której by kijem nie tknął. No rozmowa na poziomie ( ͡°
  • Odpowiedz
@Chodtok: kobiety są lepsze od mężczyzn w życiu, potrafią tak zorganizować swój czas, aby #!$%@?ć z koleżankami, zrobić zakupy, nakarimić dzieci i uprać majtki mężowi, a facet? rzuci skarpety w kąt, bo jest zmęczony myśleniem o tym, czy jakiś kosmita ma większą pałę niż on.
  • Odpowiedz
@Chodtok Prawda jest taka jak opisałeś z tym, że te różnice wynikają z budowy mózgu i różnicy płci. Ponadto zarówno wśrod kobiet jak i mężczyzn znajdziesz ameby mniejsze lub większe. Jeżeli krecisz się w towarzystwie o niższym poziomie intelektualnym to z takimi się ludźmi będziesz miał częściej do czynienia. Niestety często tego towarzystwa sie nie wybiera ale z reguły podświadomie człowiek dobiera sobie znajomych na swoim poziomie :)
  • Odpowiedz