Wpis z mikrobloga

Kurde bele, było świetnie!

Nie spodziewałem się, aż takiego poziomu luzu, zabawy, głupoty, bycia pijanym oraz bezproblemowego powrotu do domu xD Żałuję tylko, że musiałem się zwijać w połowie, następnym razem siedzę do końca!
Organizatorzy dali radę, polecam użytkowników.

Niestety, z nicków pamiętam tylko kilka osób z wszystkich tych, z którymi gadałem.
@idol89 który to postawił mi pierwszą wiśnióweczkę i który w pewnym sensie ustawił mi imprezę, prawilny miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mustafek co by o tobie nie napisać to i tak będzie za mało xD
@Browin fajne konkursy panowie, szkoda że nie dopuściliście nas do drugiego konkursu pod rząd ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nalewka wyparowała jeszcze na party, trudno się mówi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Generalnie cała ekipa która piła na czas (i wygrała) jest godna polecenia :D
@Saute coś kojarzę, że było pite ale ręki bym sobie uciąć nie dał.
@Wozyack - niesamowity zawodnik, szanuję! Siostra też w fajna mirabelka.
@gorush z tobą podobnie jak z Saute.
Aaa, no i @PepeXD - pierwszy miras którego spotkałem, mam nadzieję, że nie żałujesz tych 2zł wydanych na bilety :D
Generalnie zauważyłem, że nie mam pamięci do imion, nicków więc jeśli coś pokręciłem to nie krzyczcie za mocno.

W sumie jak przeglądam tag i czytam wpisy, patrzę na plusy to kojarzę coraz więcej nicków, o każdym chciałbym coś napisać, ale ileż można pisać, że byliście świetni?


#slaskiewykopparty
  • 12
pierwszy miras którego spotkałem, mam nadzieję, że nie żałujesz tych 2zł wydanych na bilety :D


@szymonl: RAREST CEBULADEALS PEPEXD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie było zajebiście, szkoda, że tak krótko, bo nas przed 4 wygonili...

Wszyscy byliście ZAJEBIŚCI ((oo))