Wpis z mikrobloga

@WykopowyMaciej: Jak się nastawisz na zakup Convoya to musisz wziąć pod uwagę dodatkowe akcesoria.
Jak chcesz zasilać poprzez AAA to musisz kupić koszyk aby był wielkości ogniwa 18650. Nie polecam. Ogniwa 18650 można kupić na światełkach albo allegro(trzeba wiedzieć od kogo brać). Możesz kupić również nowe z bangood/ali.
Jak już będziesz miał ogniwa 18650 to musisz pamiętać o ładowarce do tych ogniw.
Kolimator proponuje 60 stopni.
@WykopowyMaciej: jak masz powerbank w domu to polecam taką. Mam dokładnie z tej aukcji i naprawdę świeci bardzo jasno, mocno, ładnym przyjemnym światłem. Nie niebieskim a bardziej w biały. Ma podświetlany włącznik. Trzy tryby. Kolimator robią we własnym zakresie z foli. USB powerd 800 Lumen 10W CREE XML T6 LED Front Bike Light Bicycle Lamp Aluminum alloy for Cycling with 3 Modes
http://s.aliexpress.com/ri6BbuIr
(from AliExpress Android)
salvador5000 - @WykopowyMaciej: jak masz powerbank w domu to polecam taką. Mam dokład...

źródło: comment_lkgHSMFUbbEu8GnT60NB60L10Kxp98tb.jpg

Pobierz
@WykopowyMaciej: będę w domu to ci zrobię zdjęcia jak to skupia. Ale czytałem że robią do tego z foli aluminiowej lustro żeby bardziej rozproszyc. Mnie taki snop fabryczny nie przeszkadzał bo oswietlałem drogę dalej przed sobą a przed koło miałem drugie światło szerokie. Zobaczysz mniej więcej na zdjęciu. Może będzie coś widać. To nie ma soczewki więc to światło nie jest jakoś bardzo skupione. Mnie się wydaje że jest ok.
@WykopowyMaciej: kabel ma długość prawie 120cm. Nie da się go odpiąć, jest na sztywno. Trzeba by dostać się do reflektorka. Tu zdjęcie porównania z latarką xml ale z zimnym światłem (ta po lewej to ta rowerowa i jest na 50%).Może tego za bardzo nie widać ale ta lewej to właśnie ta rowerowa i jest światło białe, ładne o przyjemnej barwie. Potrzebujesz do szybkiej jazdy to myślę że się nada bo świeci
salvador5000 - @WykopowyMaciej: kabel ma długość prawie 120cm. Nie da się go odpiąć, ...

źródło: comment_3QcaQpg6TQCbo1IckgE5xoogbNLuoIHP.jpg

Pobierz