Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki pomóżcie.
Od kilku lat myślę o emigracji, ale ostatnio kilka zdarzeń w moim życiu sprawiło że w końcu zdecydowałem się wyjechać i zacząć od początku. Problem tylko w tym że nie wiem gdzie.

Niedługo dobijam 25lvl, do tej pory zawodowo zajmowałem się fotografią i filmowaniem (własny sprzęt). Ogarniam PS'a, Lightrooma i Premiere. Oprócz tego potrafię postawić stronę w #wordpress + ogarniam podstawy (ale nie wiem czy jest to jakaś pożądana umiejętność).
A może olać foto/video i zacząć kompletnie w czymś nowym, zrobić jakiś kurs?
Myślałem o UK, bo znam dość dobrze angielski (c1) ale nie chcę uciekać z jednej szarzyzny w drugą.

Najbardziej chciałbym przenieść się do jakiegoś cieplejszego kraju np. #hiszpania i móc pracować zdalnie, ale z moim doświadczeniem nie wiem jaką pracę zdalną mógłbym znaleźć.

Reasumując, chcę stąd wyjechać, dobrze by było gdybym mógł wykorzystać swoje dotychczasowe umiejętności i robić to co robiłem, ale jeśli nie ma w tym perspektyw to mam trochę odłożone i mogę zrobić jakiś kurs.

#emigracja #zagranico #fotografia #zyciejestnobelom

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5