Wpis z mikrobloga

Rozczeniowe podejście nigdy nie będzie przestawało mnie zadziwiać. Bardzo często przez wzgląd na mój zawód biorę czynny udział w akcjach charytatywnych gdzie moja praca jest licytowana bądź jest nagrodą.

Wszystko byłoby piękne gdyby nie niektóre mamy które wygrywajac aukcje traktują mnie jak śmiecia lub niewolnika bo hehe Klaun i przecież zapłaciły 50zł.


A dzisiaj sytuacja mnie przerosła. Dzwoni Pani X i prosi mnie o wizytę dla jej dziecka. O 5 rano. Że jej zależy, że ma horo curke i czy nie da się tego zrobić za darmo -charytatywnie jak wczesniej bo to dla mnie reklama -prywatnie nie ma na to środków. Zapytana o rodzaj imprezy, chorobe dziecka itd. dowiedziałam się że to prywatne urodziny w przedszkolu a dziecko kaszle (a w poniedziałek ma iść do lekarza) więc to poważna sprawa może być i koniecznie to musi być za darmo. 3 godziny pracy, wszystkie dostępne pakiety dodatków (kosztorys na ponad 700zł) dla 30 dzieci i oczywiście dojazd jest w moim interesie.
Po całej rozmowie stwierdziłam że jednak mam zarezerwowany dzień i może innym razem. Tylu wyzwisk dawno nie słyszałam.
Ludzie mnie zadziwiają xDD
Musiałam się komuś pożalić bo nie wiem jak to nawet skomentować.

#klaunpsikus #praca #gorzkiezale
  • 173
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nocna_furia: zawsze mnie zastanawia gdzie tacy ludzie podziali swoją własną godność, uwielbiam też robienie z sibie ofiary na siłę i próby manipulowania tym.
#!$%@?ąc już od tej roszczeniowej baby- nie rozumiem też, dlaczego nie powiedziałaś jej wprost co sądzisz o takiej "ofercie", kulturalnie oczywiście, ale wprost. Dużo osób używa wymówek zamiast powiedzieć dobitnie. Zamiast używać uniku, że nie masz terminu trzeba było powiedzieć jej, że Twoim zdaniem wcale nie jest potrzebująca,