Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?, ja to mam szczęście. Akurat druga zmiana w pracy, to postanowiłem o 10:00 kupić bilety na koncert Metaliki w Krakowie. Oczywiście zależało mi na płycie. Po kilku minutach po 10:00 przekierowało mnie na stronę z wyborem biletów, wybrałem płytę i kliknąłem "Dalej". Niestety, zauważyłem, że przez przypadek wybrałem 3 bilety, więc postanowiłem się cofnąć i dokonać korekcji, jednak po powrocie na poprzednią stronę pojawiała się informacja, że nie ma już biletów na płytę. xD

Zostało już tylko kilka miejsc na trybunach dolnych i jakieś gówniane na trybunach górnych. Chciałem koniecznie kupić bilet na płytę, więc postanowiłem cały czas klikać na opcje "Płyta", a nuż może się coś zwolni, komuś #!$%@? korki czy coś w tym stylu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak po 10 minutach dramatycznego klikania na płytę i mówienia sobie w myślach "ale to #!$%@? #!$%@?łem, miałem płytę, a przez #!$%@? błąd nie mogę już jej kupić i zostaną mi jakieś #!$%@? miejsca na trybunach..." udało się! Przekierowało mnie na dalszą stronę, a ja widząc, że moja rezerwacja skończy się za 10 minut, w mgnieniu oka wypełniłem wszystkie dane, zrobiłem przelew i jestem szczęśliwym posiadaczem biletu! #!$%@? udało się, widzimy się w Krakowie za rok! ( ͡ ͜ʖ ͡)


#wygryw #metallica #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 4