Wpis z mikrobloga

@denzelkowal: Kobieta nie jest obywatelem? W sumie w konstytucji i prawie nie ma nic o obywatelkach...

A co do wielkich technologii. Jakby razem nie wiedziało, to jesteśmy chyba najmniej zrobotyzowanym narodem w Europie co powoduje, że raczej powinniśmy być ostatnimi, którzy myślą o takich utopiach.
  • Odpowiedz
@denzelkowal: Czemu beka z lewactwa? Może beka z prawactwa które się obudzi jak zawsze z ręką w nocniku.
Razem jedyną partią myślącą (jak na Polskę za daleko) w przyszłość? Na to wygląda.
Komunizm związany z rozwojem technologicznym przecież jest rozwiązaniem promowanym nawet przez takie kapitalistyczne tuzy jak Gates :)
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Automatyzacja produkcji zwiększa ilość miejsc pracy, cały czas postępuje i miejsc pracy jest co raz więcej. A Gates to lewak na pokaz, bo on wie, że socjalizm blokuje powstawanie konkurencji dla Microsoftu, w którym nadal ma udziały.
  • Odpowiedz
Automatyzacja produkcji zwiększa ilość miejsc pracy, cały czas postępuje i miejsc pracy jest co raz więcej.


@denzelkowal: No ok, tylko że to i tak zweryfikuje przyszłość. Masz może coś ciekawego do poczytania? :)

Ja ze swojej strony mogę zaproponować tę książkę, dostępna za darmo, RobotsWillStealYourJob. Oraz film CGPGreya Humans Not Apply.

BTW po zastanowieniu się myślę, że w tym memie chodzi o dalszą przyszłość - na krótką metę
  • Odpowiedz
Razem jedyną partią myślącą (jak na Polskę za daleko) w przyszłość? Na to wygląda.


@Tom_Ja: XD Już kiedyś pisałem: równie dobrze mogą mówić o wieku emerytalnym 100 lat, bo za jakiś czas ludzie będą żyć 120 :D

Oraz film CGPGreya Humans Not Apply.


@Tom_Ja: Przecież to #rakcontent.
  • Odpowiedz
XD Już kiedyś pisałem: równie dobrze mogą mówić o wieku emerytalnym 100 lat, bo za jakiś czas ludzie będą żyć 120


@Wujek_Mietek: No to beka z Razem bo są odjechani do całości. Zobacz to, jacy idioci XDDDDDDDD.

Przecież to #rakcontent.


@Wujek_Mietek: No ale czemu? Nie podajesz powodu. Coś nie jest prawdziwe?
Rozumiem, że taka forma zdobywania wiedzy nie jest najrzetelniejsza, zaproponowałem ją świadomie, wcześniej podałem rzetelniejsze źródło.
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Mizoandrycy na pewno: ich zdaniem kobieta powinna dostawać 3-4 razy więcej pieniędzy z funduszu niż mężczyzna, mimo, że przeciętna kobieta płaci znacznie mniejsze składki.
Proponują oni ponadto kwotę niższą niż mediana emerytury.

#raklemcontent

BTW: masz tego więcej? Czytałem ich program wyborczy a tu widzę, że jest jeszcze więcej beki i jeszcze mniej związku z krajami Skandynawskimi.

No ale czemu? Nie podajesz powodu. Coś nie jest prawdziwe?


@Tom_Ja: To, co
  • Odpowiedz