Wpis z mikrobloga

Pielęgniarka została zwolniona, bo będąc
muzułmanką odmówiła mycia mężczyzn


Z uwagi na swą wiarę muzułmańska pielęgniarka odmówiła mycia mężczyzn. Została zwolniona po tygodniu. Sąd orzekł, że słusznie.
Jeszcze podczas procesu ta 40-letnia Litwinka wypowiadała się: „Chcę tylko walczyć o moje prawo do pracy”. W Niemczech żyła od trzech lat. Studia medyczne ukończyła w Litwie, ale w Niemczech zabrakło jej pozwolenia na pracę. Dlatego zatrudniła się jako pielęgniarka.

#dankemerkel #niemcy #imigranci #islam

Źródło
Okcydent - Pielęgniarka została zwolniona, bo będąc
muzułmanką odmówiła mycia mężczy...

źródło: comment_fUXNmtCMjLofcELRflAf8zpY83SSOq82.jpg

Pobierz
  • 28
@liqui6: był taki jeden co zaciągnął się do wojska mimo że religia mu zabrania używania broni. Zdaje się że za swoje zasługi na polu bitwy otrzymał medal of honor, a mel gibson w zeszłym roku nakręcił o nim film.
@szczym_do_ludzi: film pewnie obejrzę bo jestem ciekaw, a co do przykładu to tylko przykład, więc można pod to pociągnąć cokolwiek innego, chodzi o sam sens, a tak z ciekawości zastanawiam się, czy np. muzułmanin weterynarz leczyłby jakby ktoś przyszedł do niego ze świnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie widziałem, takie coś na ukrainie, babka popitalała po lwowie po rynku ze świnką na smyczy, taką ładnie zadbaną
@Asterling: wyżej wyjaśniłem że chodziło tylko o przykład, akurat dałem wojsko, ale np. można podłożyć piekarza co nie chce kręcić bułek ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do sanitariuszy to na polu walki noszą broń to samo operatorzy AT wiadomo