Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh nie polecam bycia gejem. Tylko cierpisz, gdy widzisz tych wszystkich fajnych chłopaków i wiesz, że oni nie myślą tak jak ty. Znowu, gdy chodzi o gejów, dużo z nich ma tę manierę,styl bycia kojarzony właśnie z osobami homoseksualnymi, wiecie o co chodzi. Strasznie tego nie lubię. Jest to sposób zachowania jaki prezentuje na przykład Jakub Król (ten youtuber, o którym ostatio było głośno bo się malował).
Z kolei na apkach gromadzą się napaleńcy, którzy lecą tylko na szybkie akcje.Dodam, że nie mam problemów z urodą, jest wręcz przeciwnie. Stąd dostaję dużo ofert no hehe ding dong. Od groma tam też dziadków szukających podniety.
Zagaduje do ciebie ładna dziewczyna? No super, tylko wiesz, że nic z tego nie będzie. Rodzice? No Anon, kiedy ty sobie jakąś dziewczynę znajdziesz.
Ostatnio nie mogę się już na niczym skupić, naoglądałem się ckliwych gejowskich młodzieżowych romansów i po prostu chcę się zakochać. Lvl20 i nigdy nie byłem w tym stanie. Nigdy nie szukałem dziewczyny, choć zrozumiałem moją orientację jakoś rok temu.
Kocham to co mnie niszczy.

#homoseksualizm #lgbt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 103
@AnonimoweMirkoWyznania: Skupiaj się na samorealizacji, coraz więcej młodych osób homoseksualnych jest akceptowalnych przez środowisko i również szuka tego co ty - zwyczajnego związku, miłości. Może pomyśl o wyjeździe, przynajmniej na jakiś czas? Żyje mi się bardzo dobrze w kraju, w którym wiem, że mógłbym poślubić swojego chłopaka i założyć z nim rodzinę. Patrząc na obecną sytuację nie dziwię się, że część ludzi nie ma odwagi aby być w związku jednopłciowym. Ale