Wpis z mikrobloga

#plus

No i Plus urządza sobie oranie konkurencji. Wczoraj wprowadził zmiany w a2, dziś w ofercie plusa, a 31.03 będzie konfa najprawdopodobniej dotycząca Plusha na abonament.

Oferta plusa nie jest jednak rewelacyjna, ani nawet bardzo dobra - jest to jednak postęp - jako jedyni z dużych operatorów, w marcie głównej wprowadzają no limit na MMS-y
Oto zaktualizowane zestawienie. A i przy okazji, tag pod którym będę umieszczać podobne: #tabelkigsm
Clear - #plus 

No i Plus urządza sobie oranie konkurencji. Wczoraj wprowadził zmia...

źródło: comment_ks1hgkcGUjiyTPv0iewxcAvDEIpnK5sp.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@HachiRoku: imho a2mobile.pl - po wczorajszych zmianach, zaorali nieco. Przed zmianą, Wikingowie byli mniej więcej na równi z orange (dla przenoszących numer). Oferta a2 ich nieco deklasuje.
19,90 zł = rozmowy, SMS-y, MMS-y i 15 GB neta z lejkiem do 512 kbps po wykorzystaniu 15 GB. W każdej chwili, można za 5 zł rozpocząć od nowa naliczanie internetu. 29,90 zł = 15 GB z pełną prędkością, 15 GB z prędkością do
  • Odpowiedz
@Clear: W zasadzie jestem w tej ofercie za 25zł w Play. Niby bardziej opłacalny byłby Plush (Vikings nie dla mnie, bo nie używam aż tyle internetu w telefonie), ale jednak Play ma dobre zarządzanie kontem online i niezużyte GB mi się kumulują. ( ͡º ͜ʖ͡º)

I też myślałem, że ten Play to już max. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mr--A-Veed: Tylko przeskakiwać między operatorami co kwartał to też trochę #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i jeśli ktoś ma np. internet stacjonarny w orange i kilka telefonów w domu to warto pomyśleć czy nie spiąć tego w tą ofertę abonamentową co się naliczają zniżki albo te formuły duet w Play.
  • Odpowiedz
@HachiRoku: Czy ja wiem? Obecnie zmiana to jedna wizyta u operatora i zmiana karty SIM wieczorem...

Z resztą - lepiej móc zmienić w dowolnym momencie, a korzystać z tej możliwości np. raz na rok, niż mieć przez 2 lata uwiązaną umowę u szyi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Clear: dodaj prosze do tabeli czy zgoda na marketing wymagana.
I ile czeka sie na odpowiedz z infolinii.
Zazwyczaj w wikingu dostajesz odpowoliedz na pytanie zanim klikniesz wyslij.
Ile kosztuje cesja abonamentu firmowego na karte.
  • Odpowiedz