Wpis z mikrobloga

W ramach nauki do egzaminu taxi Kraków rozrysowalem sobie mapę Krakowa na tablicy szkolnej (mam jedną w domu:). Dwa tygodnie nauki 1213 pytań/3000 ulic i adresów obiektów. Wynik egzaminu pozytywny przy pierwszym podejściu!

O kwietnia jeżdżę buspasami, parkuję za darmo w centrum i jestem zwolniony z podatków. Będę tylko potrzebował drewnianych kulek na fotel kierowcy, swetra tureckiego z trójkąty i przyklejanych wąsów

Ps byłem uberem dwa lata, kilka tysięcy kursów, zbanowali mnie i nie chcieli podać powodu. Taki mail na pożegnanie, taki styl konczenia współpracy mają.

Na koniec było ciężko, przesluchania w charakterze oskarżonego w urzędzie miasta i urzędzie skarbowym za brak kasy fiskalnej, rozprawy w sądzie, wyrok za brak licencji, 1000 zl prowizji dla ubera co miesiac i jeszcze od tego 230 podatku vat ue bo uber ma siedzibę w Holandii, a przy tym kursy nocne na mrozie po 6,5 zl z pasazerami trzymającymi za kierownicę z tylnego fotela.

Koledzy z Ukrainy z ubera zrzucili sie na flaszkę pożegnalną.

#uber #taxi #boldupy #mojpierwszymilion
licze-co-sie-kroi - W ramach nauki do egzaminu taxi Kraków rozrysowalem sobie mapę Kr...

źródło: comment_RcfWBRAPY4Fi7lDUnlrqrrNoQJddgGWV.jpg

Pobierz
  • 31
@licze-co-sie-kroi ja to czekam aż wprowadza jakieś normalne licencje które objęły by również ubiera, no ale póki co żyjemy w dzikim kraju,

Jakie masz podejrzenia co do powodu dlaczego Uber zrezygnował ze współpracą z tobą ?