Wpis z mikrobloga

@jayfly: spokojnie, sam poczujesz że jest za dużo niko w obiegu. To jest fajne w epapierosach, że można przesadzać i schodzić z mocą a o tak mniej ciągnie do palenia niż odstawianie analogów.
@marek-wozniak-750: @tomasz-jablonski: @Waspin: po 1 dniu walczyłem żeby zapalić, bo zalałem grzałkę i nie miałem epap; tortury trwały godzinę, otwieranie paczki, wyciąganie fajki, #!$%@? siebie że jestem słaby... to pomogło - fajka z powrotem w paczce, paczkę noszę ze sobą od tygodnia :) dzięki za rady, jak na razie 6 jest ok, za jakiś czas spróbuję z 3ką - jak na razie to ok 10 zaciągnięć na 6tce, więc
@jayfly: około pół szluga. Serio, nie musisz aż tak się katować. Parę słów od kogoś, kto palił 2 paki i przeszedł na epapierosy:
- pierwszy tydzień miałem sporo nerwów, mimo wręcz przedawkowywania nikotyny - kwestia odwyku od substancji smolistych i dopasowania się do nowego sposobu pobierania nikotyny. Waliłem 9-12mg, ostro przesadzałem z niko, miałem telepanie serca i pieczenie w ustach.
Generalnie utrzymywałem intake w granicach 3ml
- po tygodniu zszedłem do
@jayfly: a, z istotniejszych rzeczy po drodze jeszcze jest ozór wapera - czasowe upośledzenie odczuwania smaków. Jak przestaniesz nagle czuć np kwaśny smak, daj znać, napiszemy jak leczyć :P
A za to palacza wyczujesz po tygodniu z 50m albo 10 minut po jego wyjściu z pokoju.