Wpis z mikrobloga

@Rivo: ja mam stary, czas ładowania faktycznie nie za dobry, ale spokojnie cały dzień używania wytrzyma.Co do wsparcia, miał miec Nougata, ale nie wiem dlaczego jeszcze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skar: Xiaomi szczerze mówiąc sprawdzałem tylko to co do Polski już ściągnięte i w dużych sklepach do dostania, całe to zamieszanie z szukaniem po sklepach internetowych i ściąganiem od chińczyka jakoś mnie zniechęca. Jedynie OP3T mnie przekonuje, bo po prostu zamawiam bezpośrednio ze strony producenta.

@FIFO: Kurczę, obejrzałem sobie dzisiaj tego Honora dokładnie i wszystko super (oprócz ślizgającego się szkła z tyłu, ale i tak władowałbym w silikon i niestety
@skar: a nie ma żadnej zabawy z cłem? (w sumie przy OP 3T tak samo?). Widzę, że OP 3T też ma aktywnego dual sima, podobną resztę (i nawet więcej ramu), więc dla mnie brzmi naprawdę spoko (chociaż dla mnie minusem jest to, że duże bydlę, koło 5.2 to dla mnie idealny rozmiar, wszystko większe jest nieporęczne ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), jestem skłonny dołożyć te kilka stów
@Rivo: za 15euro ubezpieczasz paczkę od cła. ibuygou ma serwis we wrocławiu, a za 2euro jak dobrze pamieetam wykupujesz ubezpieczenie na rok ;p
@Rivo: u nich na stronie jest wszystko, nie mam teraz za bardzo jak sprawdzic, ogolem uslyszalem o tym sklepie jak szukalem telefonu i ogladalem recenzje na yt, kilku recenzentow polecalo, i nie żałuję. Telefon zamowilem we wtorek i czwartek wieczorem już był ;)
@edwin20 sam fakt że na stockowym romie przechodząc między aplikacjami te potrafią sie odświeżać bo nie są w stanie utrzymać zawartości w tle dyskwalifikuje ten telefon do czegokolwiek ;)
@FIFO: Niebieski przepiękny :3 sarem przestałem się martwić jak zobaczyłem dokładniejsze wyniki i na jakie częstotliwości to. :P Pozostałe w normie. A telefon sprawuje się jak na razie bardzo dobrze!