Wpis z mikrobloga

Bleh, spotkałem się z laską kilka razy na jakieś spacery/obiady. Generalnie wydawała się okej to chciałem ustawić się z nią po raz kolejny. Przez miesiąc się nie udało, bo zawsze coś. No to dałem sobie spokój, bo aż tak mi nie zależało.

Po dwóch tygodniach pyta się mnie, czy o niej zapomniałem i czemu się nie odzywam. Wytłumaczyłem jej dlaczego zaczęło mnie nudzić proponowanie jej spotkań, które i tak się nie odbywały. Coś tam pomarudziła, ale wydawało mi się, że zrozumiała i nie ma z tym problemu.

A dzisiaj spotkałem się z naszą wspólną znajomą, która zaczęła mnie besztać, że czemu taki jestem, że zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak, bawię się kobietami i bardzo ją zraniłem tym, że NIE STARAŁEM SIĘ BARDZIEJ.

Serio #!$%@? nie wiem, co się #!$%@? w ich głowach. Jakaś #!$%@? umysłowa makarena.


#wiosnaachtoty #logikarozowychpaskow #niecoolstory #truestory #wszystkiezwiazkinapowazki
  • 42
@to_wszystko_nie_tak: Potem się dziwić, że tyle zahukanych pantofli jak mają awantur słuchać nie tylko od dziewczyn jak i ich koleżanek. Ba, się ciesz że swoich rycerzy i ogierów nie zatrudniła, bo mogła się jeszcze im wypłakać koloryzując historyjkę na Twoją niekorzyść byle dostać atencję. Ale przynajmniej wiesz teraz że jest to narcystyczna klacz i nie warto, bo z kimś takim zawsze będziesz tym niewystarczającym, złym i niedobrym. Bo jej się należy
nowywinternetach - @towszystkonie_tak: Potem się dziwić, że tyle zahukanych pantofli ...

źródło: comment_cCunRH1krpjD5UtyzSoAk1unegbChUVa.jpg

Pobierz
A dzisiaj spotkałem się z naszą wspólną znajomą, która zaczęła mnie besztać, że czemu taki jestem, że zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak, bawię się kobietami i bardzo ją zraniłem tym, że NIE STARAŁEM SIĘ BARDZIEJ.


@to_wszystko_nie_tak: nie odzywanie się to dla nich największa zbrodnia. Dla mnie to bez sensu - jak się jeszcze ze sobą nie mieszka to normalne że nie będzie się dzień w dien wisieć z tą osobą na
Ogarniety, rozsadny facet nie da soba pomiatac.

A rozsadna kobita nie bedzie odstawiac takich chorych akcji...


@agaja: o jaki szacunek u mnie zdobyłaś tym jednym komentarzem to sobie nie wyobrażasz

że zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak


sztandarowy argument głupich #!$%@? na to, że są #!$%@? i facet nie musi a nawet nie powinien wytrzymywać ich #!$%@? akcji... dla niektórych kobiet facetem można pomiatać, spuszczać na bambus, urabiać, wystawiać na pośmiewisko... bo
o jaki szacunek u mnie zdobyłaś tym jednym komentarzem to sobie nie wyobrażasz


@Arachnofob: a dziękuję :)

sztandarowy argument głupich #!$%@? na to, że są #!$%@? i facet nie musi a nawet nie powinien wytrzymywać ich #!$%@? akcji... dla niektórych kobiet facetem można pomiatać, spuszczać na bambus, urabiać, wystawiać na pośmiewisko... bo to facet (#!$%@?ć równouprawnienie) a faceta obowiązkiem jest to wszystko znosić w milczeniu a jak mu się odwidzi to