Wpis z mikrobloga

Bleh, spotkałem się z laską kilka razy na jakieś spacery/obiady. Generalnie wydawała się okej to chciałem ustawić się z nią po raz kolejny. Przez miesiąc się nie udało, bo zawsze coś. No to dałem sobie spokój, bo aż tak mi nie zależało.

Po dwóch tygodniach pyta się mnie, czy o niej zapomniałem i czemu się nie odzywam. Wytłumaczyłem jej dlaczego zaczęło mnie nudzić proponowanie jej spotkań, które i tak się nie odbywały. Coś tam pomarudziła, ale wydawało mi się, że zrozumiała i nie ma z tym problemu.

A dzisiaj spotkałem się z naszą wspólną znajomą, która zaczęła mnie besztać, że czemu taki jestem, że zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak, bawię się kobietami i bardzo ją zraniłem tym, że NIE STARAŁEM SIĘ BARDZIEJ.

Serio #!$%@? nie wiem, co się #!$%@? w ich głowach. Jakaś #!$%@? umysłowa makarena.


#wiosnaachtoty #logikarozowychpaskow #niecoolstory #truestory #wszystkiezwiazkinapowazki
  • 42
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Potem się dziwić, że tyle zahukanych pantofli jak mają awantur słuchać nie tylko od dziewczyn jak i ich koleżanek. Ba, się ciesz że swoich rycerzy i ogierów nie zatrudniła, bo mogła się jeszcze im wypłakać koloryzując historyjkę na Twoją niekorzyść byle dostać atencję. Ale przynajmniej wiesz teraz że jest to narcystyczna klacz i nie warto, bo z kimś takim zawsze będziesz tym niewystarczającym, złym i niedobrym. Bo jej się należy
nowywinternetach - @towszystkonie_tak: Potem się dziwić, że tyle zahukanych pantofli ...

źródło: comment_cCunRH1krpjD5UtyzSoAk1unegbChUVa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: #!$%@? wie co było pierwsze, pantofel, który żeby zamoczyć zrobi i powie lasce wszystko, czy księżniczka, która oczekuje, że gościu będzie dookoła niej skakał i fruwał byle jej zrobić dobrze. Faktem jest, że oba te zachowania są dosyć często spotkane w dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz
A dzisiaj spotkałem się z naszą wspólną znajomą, która zaczęła mnie besztać, że czemu taki jestem, że zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak, bawię się kobietami i bardzo ją zraniłem tym, że NIE STARAŁEM SIĘ BARDZIEJ.


@to_wszystko_nie_tak: nie odzywanie się to dla nich największa zbrodnia. Dla mnie to bez sensu - jak się jeszcze ze sobą nie mieszka to normalne że nie będzie się dzień w dien wisieć z tą osobą na
  • Odpowiedz
#!$%@? wie co było pierwsze, pantofel, który żeby zamoczyć zrobi i powie lasce wszystko, czy księżniczka, która oczekuje, że gościu będzie dookoła niej skakał i fruwał byle jej zrobić dobrze.


@to_wszystko_nie_tak: ja mysle, ze zwykle trafia swoj na swego.

Ogarniety, rozsadny facet nie da soba pomiatac.
A rozsadna kobita nie bedzie odstawiac takich chorych akcji...
  • Odpowiedz
Ogarniety, rozsadny facet nie da soba pomiatac.

A rozsadna kobita nie bedzie odstawiac takich chorych akcji...


@agaja: o jaki szacunek u mnie zdobyłaś tym jednym komentarzem to sobie nie wyobrażasz

że zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak


sztandarowy argument głupich #!$%@? na to, że są #!$%@? i facet nie musi a nawet nie powinien wytrzymywać ich #!$%@? akcji... dla niektórych kobiet facetem można pomiatać, spuszczać na bambus, urabiać, wystawiać na pośmiewisko... bo
  • Odpowiedz
o jaki szacunek u mnie zdobyłaś tym jednym komentarzem to sobie nie wyobrażasz


@Arachnofob: a dziękuję :)

sztandarowy argument głupich #!$%@? na to, że są #!$%@? i facet nie musi a nawet nie powinien wytrzymywać ich #!$%@? akcji... dla niektórych kobiet facetem można pomiatać, spuszczać na bambus, urabiać, wystawiać na pośmiewisko... bo to facet (#!$%@?ć równouprawnienie) a faceta obowiązkiem jest to wszystko znosić w milczeniu a jak mu się odwidzi to
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: Ja kiedyś laskę próbowałem zabrać na randkę, niby chciała, ale nigdy nie miała czasu to sobie odpuściłem, później usłyszałem, że specjalnie taką niedostępną zgrywała żebym się postarał. LOL ile można się prosić, jest jakiś limit?
  • Odpowiedz
@to_wszystko_nie_tak: To jedna z tych niezależnych (dziwny synonim na słowo jebnięty) co to jest trudna do zdobycia i 100% niedostępna. Odpuść i szukaj dalej. Mówi Ci to kobieta, która ma gdzieś "solidarność jajników" jak panienkom brakuje piątej klepki albo mózgu.
  • Odpowiedz