Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie malutki zakup w #skleprowerowy #airbike przy Rondzie Zesłańców Syberyjskich (Bitwy Warszawskiej 23) w #warszawa pancerza do przerzutki, długości całe 30 cm. Wróciłem do domu, zdjąłem założone przez nich końcówki (po kiego założyli...) i uwaga, rdza na jednym z końców plus zamiast 30 cm ma 44 cm.
Jakby dbali o opinię, to by powiedzieli "nie mamy nowego", a dociąć te 15 cm, to jest kurna chwila moment.
Wciskają kit, 1/10 za to, że w ogóle istnieją.
#rower #opinia
macgajster - Zrobiłem sobie malutki zakup w #skleprowerowy #airbike przy Rondzie Zesł...

źródło: comment_pj0S2kxRTBie2KayAWVYSQmKitDB7S2f.jpg

Pobierz
  • 31
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: @ButelkaBezKaucji: @fixie: sprawa rozwiązana, pieniądze zwrócili. Jak się okazało, to "szef" wymontowywał pancerz z innego roweru, który określił jako "nowy". No ja tam się bardzo nie znam, ale jeśli coś zardzewiało, to było przynajmniej źle przechowywane w warunkach mocno wilgotnych (nowy rower, pewnie jeszcze na sprzedaż pójdzie cały w rdzy). Sam fakt, że coś takiego zrobił "szef" i nawet nie raczył poinformować, że nie mają nowych... Mówienie będąc
@ButelkaBezKaucji: Bo szef nadzoruje każdego z kilkudziesięciu pracowników przez cały dzień. Nic wielkiego się nie stało, ot słabe zagranie. Op będzie miał na przyszłość nauczkę, że pancerze z metra kupuje się tak, by odcinali na jego oczach.
@ButelkaBezKaucji: napisałem w pierwszym poście adres, trzymaj resztę.
AirBike Ochota
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 23
02-366 Warszawa
Nr telefonu: 48 22 374 55 29

z krs-online:
BRANDER SP Z O O (KRS: 0000372780, NIP: 7010268558, REGON: 142691356)
Pytel Mikołaj Świętopełk Prezes Zarządu

@fixie: to był albo szef na sklep albo szef-szef, więc tym bardziej smród. Swoją drogą to nie jest pierwsza opinia negatywna o tym i o innych
@fixie: Fixie mirku drogi, mowie powaznie calkiem jezeli SKLEP WCISKA CI PRODUKT JAKO NOWY, A JEST ON UZYWANY, NIE MA LITOSCI, nigdy nie kupie tam i bede robil anty reklame. pomysl sam, mozna sie pomylic z pancerzykiem o 14cm, mozna przez slaba organizacja zalozyc nie potrzebne oslonki. ALE NIE MOZNA WCISKAC KOMUS UZYWANEGO PRODUKTU JAKO NOWY.

@macgajster: bardzo dobrze jeszcze ja dam

SKLEP AIRBIKE OPINIE SKLEP AIRBIKE WARSZAWA SKLEP AIRBIKE
@ButelkaBezKaucji: I myślisz, że takie nieudolne próby pozycjonowania, dadzą więcej niż kontakt z właścicielem? Zanim zaczniesz robić raban w internetach, wyczerp normalne drogi załatwienia problemu - taka rada dla każdego, kto jest stroną w podobnych jak wyżej przypadkach. Ty nie jesteś, a robisz najwięcej zamieszania, nie mając ku temu żadnych podstaw, rycerzu.

@macgajster: Każdy duży sklep, z kilkoma filiami, będzie miał jakieś negatywne opinie. Nie przerobili cię na tysiące, tylko
DAWANIE KLIENTOWI UZYWANEGO SPRZETU JAKO NOWY DYSKWALIFIKUJE SKLEP NA STARCIE NIE WAZNE CZY TO SIECIOWKA CZY PREZES MA ZA DUZO OBOWIAZKOW A ZA MALO PRACOWNIKOW, NIE WAZNE, JEST TO OSZUSTWO.

AIRBIKE WARSZAWA DAJE UZYWANY SPRZET JAKO NOWY.

POZDRAWIAM.

Ja po tamtej akcji napisałem na Facebooku i maila. Z Facebooka usunęli, na maila nie odpisali, elo benc.


ZACHOWANIE SKLEPU, PROFESKA, JESZCZE @FIXIE CHCESZ COS DODAC?
@ButelkaBezKaucji: Nie twierdzę, że jest to ok, wprost przeciwnie. Tylko staranie się uwalić wieloletniego dorobku marki, za jakąś głupią wpadkę, jest mocno słabe i jest po prostu pieniactwem.

Po Twojej działalności na wypoku, stwierdzam, że dalsza rozmowa nie ma sensu. Idź grać w gry dzieciaku.