Wpis z mikrobloga

W ogóle nie kumam tego hejtu na dzisiejsze laski, że tylko lecą na hajs albo wzrost i wygląd. Mam 178 cm więc żadnym przystojniakiem nie jestem, nie zarabiam milionów tylko muszę dymać cały rok żeby mieć te 100.000 zł rocznie, myślicie że mogę tym komuś zaimponować? Nie kupuję co roku nowego auta tylko jeżdżę 15-letnią Corvettą C5, fakt autko ma swoje lata i przydałoby się coś nowszego ale grzebanie w bebechach to mój konik, zreszą kobiety lubią jak facet ma jakieś pasje a nie tylko picie piwska. Jeśli macie konto na #tinder to koniecznie wrzućcie foto pokazujące jak wykonujecie typowo męskie zajęcia, ja wrzuciłem zdjęcie jak naprawiam swoją starą #corvette, efekt? Nie nadążam z odpisywaniem na wiadomości, każda pisze jakim muszę być interesującym facetem, że chce mnie poznać i jakoś im nie przeszkadza to że moje autko nie jest nówka sztuka prosto z salonu. Pokaż im, że jesteś prawdziwym facetem a nie pipką, a same będą wpraszać się do twojej chaty, i znowu nie musicie mieć willi z basenem żeby zaprosić dziewczyną, ja mam zwykłe mieszkanko z czynszem 3500 miesięcznie więc żadne luksusy... zresztą pomyślcie która by chciała użerać się z jakimś bucem który zarabia tyle co byle laska w wawie po gównokursie z 2-letnim doświadczeniem?

#tfwnogf #pasta #podrywajzwykopem #zwiazki
Instynkt - W ogóle nie kumam tego hejtu na dzisiejsze laski, że tylko lecą na hajs al...

źródło: comment_zCTC2mYodGS3ip7YjNxTLZZuX6quhEjO.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Skorupczak:

Mam 178 cm więc żadnym przystojniakiem nie jestem,


Tu przez chwilkę przeszło mi przez myśl, że coś kręcisz

nie zarabiam milionów tylko muszę dymać cały rok żeby mieć te 100.000 zł rocznie


Tu przestałem czytać ten bait
  • Odpowiedz