Wpis z mikrobloga

Mimo, iż portal notuje ostatnio duży wolumen treści które mam na czarnej liście i głównie tam kieruje się zainteresowanie wykopowiczów to mam bardzo fajną ciekawostkę dla obserwujących tag #astronomia. Orion znika już z nocnego nieba, by przez najbliższych kilka miesięcy schować się w promieniach Słońca, jednakże tej zimy jednemu polskiemu astrofotografowi udało się wykonać poniższe zdjęcie mgławic Obłoku Molekularnego Oriona, jedno z najlepszych jakie widziałem. Trzeba powiedzieć "czapki z głów!".Polecam otworzyć w nowej karcie :) Strona autora #mactrixpoleca #polskienocneniebo
Pobierz mactrix - Mimo, iż portal notuje ostatnio duży wolumen treści które mam na czarnej li...
źródło: comment_lR5qXJ912DXxmzNYIuYtJGO3Jmj8aijE.jpg
  • 10
@TulipanowyPostumentMelodii: Zrozumieć każdy może, a interesować się nie każdy musi i przyznam się szczerze, że mi to wszystko jedno. Nie mam żalu o to co tutaj się dzieje ostatnio choć patologii i stulejarstwa nie popieram. Po prostu takie mamy czasy. Na szczęście zawsze znajdzie się garstka osób, które lubią treści o trochę wyższej wartości moralnej czy edukacyjnej i jeszcze takie wpisy jak mój się przydają :). Jak oni stąd znikną to
@mactrix: ehh miałem nadzieję, że obcuję z czymś wyjątkowym, dostępnym tylko dla wykopowej burżuazji oraz elity inteligenckiej bo tylko tacy potrafią objąć swym wrażliwym umysłem złożoność nauki o wszechświecie a okazuje się, że tag obejmuje jedynie popularnonaukowe ciekawostki dla mas, wypisuję się