Wpis z mikrobloga

@TheRakQueen: na jakiego znowu Janusza. Chcesz być fajna i myślisz, że jak tak mnie podsumujesz to trafisz w sedno? Przykro mi, ale nie trafiłaś. Poza tym jak nie wiesz jaki ze mnie kierowca to te Twoje baśnie możesz mi na pw opowiadać, a nie zaśmiecać koledze wpis. Poza tym słabi z Ciebie rak
  • Odpowiedz
@tomkowz to czytaj i zmieniaj max co 15000

Ja mam BMW z interwalem 25k a zmieniam co 15k bo żal panewek

Teraz jest parcie producentów na longlife a Ty nie bądź cebula bo skończy się to remoncikiem
  • Odpowiedz
@tomkowz: Zero rabatu? A pytałeś w kilku salonach? Ja w piątek zamówiłem Forda S-max, wysłałem zapytanie do 5 salonów. Rozbieżność cen spora - od 6% do 11%. Ostatecznie wynegocjowałem 12.7% rabatu. prawie 19 tys
  • Odpowiedz
@grzywus: Bardzo zależało mi na czasie, więc wiedziałem, że nie ugram zbyt wiele. Dostałem rabat 2.5k na lakier jedynie. Zacząłem samochód załatwiać jakoś 5 marca, w sprzedaży dostępny od 18-go w salonach, a przedwczoraj wyjechałem z salonu. Koniec końców jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
@galaxypx: Kolor jest naprawdę mega. Trzeba to zobaczyć na żywo ;) Z drugiej strony starsi ludzie nie lubią tego koloru, ponieważ z tego co mówił sprzedawca: "wygląda on dla nich jakby to był podkład, a nie lakier" :)
  • Odpowiedz
@tomkowz: gratuluje zakupu, niech dobrze sluzy, mi osobioscie nie podoba sie, szczegolnie te wielkie atrapy na przednim zderzaku( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@tomkowz też mam zamiar wziąć to samo, może inny kolor...piękne są. Czekam na jazdę z MT i zamawiam. Dostałeś coś dodatkowo np.przeglądu? Można było coś utargowac na cenie, czy ostateczna za sport plus to 106k?
  • Odpowiedz
@AlexR: To ja ci powiem, ze mialem to samo, tylko, ze nie podobalo mi sie z tylu, a przod jest dla mnie piekny. Po czym zobaczylem ten samochod na zywo i mysle: Kurde, on jest piekny, chce go! :)
@masaj: Zapewne mozna bylo cos targowac, ale tak jak mowie, glownym kryterium byl tutaj czas w moim przypadku i po prostu musialem miec ten samochod przedwczoraj i sie udalo to zorganizowac.
  • Odpowiedz