Wpis z mikrobloga

@DodatnieUjemny: no bo właśnie tego nie rozumiem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale to pewnie kwestia priorytetów. Dla mnie miejsce w którym mieszkam jest bardzo ważne, a dla innych widocznie ważniejszy jest np. fajny samochód. Podam przykład kuzyna, który mnie zawsze zadziwiał. Mieszkają w trzy osoby plus pies w kawalerce. Sam mój pokój jest większy, niż ta ich kawalerka. Tymczasem oni w kieszeni zawsze mieli jakieś wypasione
  • Odpowiedz
@eshape55: Haha xD Przejechalem jeden bak, wiekszosc poza miastem (75% bym powiedzial), 634km i 34 zasiegu pozostalo. Bak 46-50 litrow, wiec raczej nie ma tragedii, a jezdzilem jak na mnie to dosyc agresywnie i sobie nie zalowalem :)
@Zileonka: Heh, tak jak ktos tam wczesniej wrzucil, to jest dom rodzicow, a zdjecie jest sprzed kilku lat na mapach google. Przed domem jest obecnie ladnie zrobione :) Ja sam mieszkam w
  • Odpowiedz
@marcon13 przecież ten downsizing to jakaś porażka motoryzacji,teraz to wszystko jakoś jeszcze jeździ bo jeszcze w miarę młode ale jeszcze z 5 lat i to wszystko hcuj strzeli,zacznie się to psuć,silniki zaczną się zacierać bo są za bardzo wysilone i wyzylowane
  • Odpowiedz