Wpis z mikrobloga

@pepies przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Zakręty bokiem nim robiłem na deszczu przy użyciu tej techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie musi być to auto sportowe, chyba każdym się da w którym nie włączy się abs, tylko w vagu miałem takie jaja jak narazie
  • Odpowiedz
@tomkowz gratuluję zakupu! możesz opowiedzeć trochę jak się sprawuje silnik? jakoś osobiście nie jestem przekonany do tego 1.5 turbo... ta pieprznięta moda na małe silniki mnie trochę wkurza, jeszcze poprzedni model miał zwykły silnik 1.8 140KM i był niedozajchania, zastanawiam się ile ten pociągnie...
  • Odpowiedz
@tomkowz: ostatnio widzialem tyl tego auta jak gdzies akurat skrecal i sobie mysle CO TO #!$%@? JEST? UFO?
w sensie fajne, cos swiezego, futurystycznego. pierwszy raz widzialem to auto przedwczoraj a dzisiaj na mirko po raz drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@atrax15: jak będzie cię stać na auto za 100k to zmienisz zdanie, kupujesz nowe i za 3 lata sprzedajesz takim ludziom jak ty, albo odkup w salonie i nowe auto za pół ceny.
  • Odpowiedz
@fanatic może i masz rację,kwestia ile masz siana,raczej nie przewiduje że będzie mnie w najbliższym czasie stać na auto nawet za połowę tej kwoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sakfa: Da się znacznie poprawić throttle response i turbo laga w stage 0. W stage 2 można już kompletnie nie poznać auta, przybywa duuużo mocy i momentu zwłaszcza na górze :)
  • Odpowiedz
@atrax15: Nie znam się na kupowaniu używanych aut i chciałem mieć nowy samochód bo uznałem to za najbezpieczniejszą opcje dla siebie i zapewniłem tym sobie spokój ducha :) Mogę zalewać i jeździć :)
@instinCtoriginal: Hah, pies szczeka jak się wyjeżdża, nie da się go tego oduczyć bo już staruszek trochę :) Poza tym potulny bardzo :)
@trololo55: Jak dla mnie moc jest spora, nie jeździłem tak mocnym autem wcześniej
  • Odpowiedz
@tomkowz: super autko, sam się zastanawiam nad takim, tylko ciężko wybrać kolor, myślałem w kierunku szarego, ale są trzy odmiany, muszę na żywo pooglądać :) Gratuluje zakupu!
  • Odpowiedz
więc nie wiem jaki nowszy wygląd w "naszych stronach" masz na mysli :)

@tomkowz: chodzi o to, że Hondy Syfik są robione tak futurystycznie, że zazwyczaj moda na podobanie się tych aut wchodzi jakieś 10 lat po premierze danego modelu u nas.
  • Odpowiedz
@pro_akt: Kolor tego to jest Sonic Gray Pearl. Polecam :) Widziałem jeden z szarych odcieni metalic, całkiem fajnie się prezentował ale IMO do tego się nie umywa :)
@WysokiejJakosciSiekiera: Odważnym trzeba być :) Mi się mega podoba, myślę, że ludzie będą się oglądać i kieeedyś spowszednieje :)
@atrax15: To był jeden z głównych powodów zakupu nowego auta.
  • Odpowiedz
Mając do wyboru cvt i manual też bym brał manual

@brmstufldigart: skrzynia bezstopniowa to skrzynia bez życia. Mając ten wybór nie wybrał bym żadnej. Albo dwusprzęgłowa, która do civica by pasowała idealnie, albo klasyczny, ale szybki automat. Ale nie bezstopniowe gówno.
  • Odpowiedz