Wpis z mikrobloga

Witam mirków jakie "oczekiwania finansowe podać" na stanowisko android developera w dużej korporacji?
Dodam że posiadam 2 lata doświadczenia pracy jako freelancer w tej branży (+ spore portofolio dobrych appek) i rok komercyjnego doświadczenia w korpo jako programista java. Studia na wyspach więc angielski umiem dobrze.

#krakow #pracait #wroclaw
  • 14
@teemo: wydaje mi sie, ze 11-12k brutto byłoby satysfakcjonujące, ale znowuz to zależy od wieku czynników jak np. języki obce, sytuacja w firmie i ich ciśnienie na dołączenie do zespołu nowego deva i przede wszystkim od tego co potrafisz
5-6k to mocny junior zarabia.


@Bratkello: brutto chyba.

Jeśli czujesz, że dobrze ogarniasz temat + znasz narzędzia (jakieś gity czy inne zabawki, których używa firma), to 5-6 na rękę w korpo to powinien być twój dolny próg. Jeśli jesteś naprawdę dobry, to powinieneś wynegocjować tak do 10k na rękę, chyba, że android znacząco się różni od javy czy c#.
@Fifarafas: z tych co wymieniłeś nie używałem tylko daggera ale wiem do czego jest.
MVP to dość ważny wzorzec w androidzie więc napewno bym doczytał przez jakąkolwiek rozmową kwalifikacyjną