Wpis z mikrobloga

@asymetryczny: Przy braku aktywności w menu po chwili włączają się powtórki z których można wywnioskować parę rzeczy.

Dźwięk jest tragiczny.

- Odgłos silników samochodów to dalej to samo wycie odkurzaczy, od którego boli głowa.
- Muzyka podczas wyścigów to dalej to samo archaiczne rzępolenie, które najlepiej od razu wyłączyć.
- Pisk opon niczym się nie różni od tego z pierwszej części - dalej wycie kota.
- Otoczenie pamięta jeszcze ps2, tylko
RzecznikWykopu - @asymetryczny: Przy braku aktywności w menu po chwili włączają się p...

źródło: comment_VUa5rJbaFC63OUqxcgod3D3HCjXbwLk5.jpg

Pobierz
@RzecznikWykopu Grasz na zwykłym PS4, czy na Pro? Jak trzyma klatki na obu sprzętach? Jakie rozdzielczości / opcje na Pro? HDR działa na obu? Ile jest samochodów? Jest podział na Standard / Premium? Jak ogólnie oceniasz content w stosunku do GT5/GT6? Jak czasy ładowania?

Wybacz proszę, że tyle pytań, ale okrutnie mnie to interesuje ;-; Też się zgłosiłem, ale chyba mnie nie wybiorą.
@BigBadBat: Dopiero jutro będzie można siąść za kierownicą. Dzisiaj tylko mogłem pochodzić po menu, obejrzeć auta i pooglądać powtórki.

Grasz na zwykłym PS4, czy na Pro?


@BigBadBat: Pro

Jakie rozdzielczości / opcje na Pro?


@BigBadBat: W menu nie ma żadnych opcji, jedynie kontrast/jasność. Cienkie elementy są czasami mocno poszarpane.

HDR działa na obu?


@BigBadBat: Nie posiadam TV z HDR.

Jak ogólnie oceniasz content w stosunku do GT5/GT6? Jak
@RzecznikWykopu Już nawet po tym co teraz napisałeś zachodzę w głowę - co oni robili te wszystkie lata? Tyle czasu gracze już narzekają na całą stronę audio + grafikę otoczenia. Forza zdążyła ukazać się dwukrotnie, dodajmy Horizon z dodatkiem, wersję na PC, nadchodzi 7. Zresztą, gadali przecież że Sport to też nie jest niby pełnoprawna odsłona, nie rozumiem co się stało, tyle czasu. Zanosi się też chyba z tego co słyszałem że
Już nawet po tym co teraz napisałeś zachodzę w głowę - co oni robili te wszystkie lata?


@BigBadBat: Również tego nie rozumiem. To wygląda jakby tam tylko jeden człowiek pracował i to do tego za karę. Konkurencja wyprzedziła ich o kilka długości.

Pamiętam jak wyszła Forza 4 i w nią zagrałem to od razu GT5 poszło w kąt a na GT6 nawet nie spojrzałem. Nawet nie ma co porównywać, GT do