Wpis z mikrobloga

Przeczytałem właśnie bardzo pozytywny artykuł:

From AsicBoost to UASF: Greg Maxwell on Bitcoin's Path Forward

Okazuje się, że Core również popiera UASF i za kilka miesięcy zaczną pisać program pod to.

On that basis, Maxwell advocates for a form of a UASF to fix mining practice profiled in his mailing list post, but with a slower rollout than others have proposed. Maxwell said that discussions are still ongoing and it will probably be a few months before developers start writing the code.


Deweloperzy bitcoina podchodzą bardzo ostrożnie do tematu ale popierają. Greg Maxwell nawet powiedział coś takiego:

Ultimately, I think if we had a crystal ball and could get anything we wanted, we'd want to use UASFs always.


Czyli gdyby mogli i wiedzieli, że to w pełni bezpieczne to wszystkie aktualizacje robiliby poprzez #uasf

Bitcoin należy do nas użytkowników i to my zawsze powinniśmy decydować. Bez nas nic nie liczy się ani deweloperzy ani tym bardziej kopalnie. Bez naszego wsparcia i przede wszystkim kasy wszystko upadnie #kryptowaluty #bitcoin #btc

p.....4 - Przeczytałem właśnie bardzo pozytywny artykuł: 

From AsicBoost to UASF: ...

źródło: comment_hImpWHUmXTQSqojT4EqJNM5bqD8aB6hf.jpg

Pobierz
  • 4
Ciekawe czy zmyślił sobie tą historię czy naprawdę ktoś nie wiedział ile jest warty teraz bitcoin? Stawiam, że zmyślił ale dobra faza gdyby faktycznie ktoś zapomniał o ponad 200 BTC.

Bitcoin Q&A: How to get people to care about security
p.....4 - Ciekawe czy zmyślił sobie tą historię czy naprawdę ktoś nie wiedział ile je...
@SharpNieSharp: chyba jednak tak

Of course, I do not oppose the general concept of a UASF but generally a soft-fork (of any kind) does not need to risk disruption of mining, just as segwit's activation does not.


#!$%@?, nie wytrzymie dłużej ;) Ileż można mieć tej cierpliwości? ;) Przecież sam pisze, że nie możemy być niczyimi zakładnikami:

It's important the users not be at the mercy of any one part of
@SharpNieSharp: przemyślałem sprawę jeszcze raz i jeżeli tym wszystkim kopalniom, które nie mają AsicBoost nie przeszkadza, nieuczciwa konkurencja to ja jako inwestor tylko powinienem cieszyć się, że ktoś kopie i sprzedaje mi tanie bitki po promocyjnej cenie. Gdyby nie to to musiałbym płacić dużo więcej a tak to pośrednio komunistyczny rząd chiński subsydiuje również mnie. Greg Maxwell ma rację a cierpliwości to cnota.