Wpis z mikrobloga

#motocykle #uk Ubezpieczał ktoś ostatnio moto? Właśnie miałem telefon z http://www.globalmarketcompare.com i mają mi dać znać dziś/jutro jak to się przedstawia. Bo na ich porównywarce wywaliło mi 9k rocznie za pierwszą r1. W zasadzie to na każdej wywala mi podobnie. Macie jakąś polską firmę która to ogarnia bo ja nie wiem czy coś źle robię czy jak.

Chciałbym łyknąć tę ze zdjęcia no ale bez przesady. Absolutnym maximum jest 1k rocznie. Za 900rr krzyczą mi prawie to samo.
bababysiejednakprzydala - #motocykle #uk Ubezpieczał ktoś ostatnio moto? Właśnie miał...

źródło: comment_JqEuq8vZZ5b1O3UgflM4OPOc5IZXdRDE.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: tutaj ubezpieczenia są #!$%@?, potrafią dać zwyżkę za to że w garażu trzymasz - bo częściej włamują się i kradną itd. Dużo od miejsca zamieszkania zależy, ogólnie #!$%@? jak widzisz i bez sensu ceny. Zupełnie jakbyś miał #!$%@?ć w coś od razu na pierwszej jeździe. Za to niektórzy nawet w Londynie magicznie płacą po 300-400f rocznie za nowy samochód z dużym silnikiem...
  • Odpowiedz
@Wapniak: może po prostu już tak #!$%@? algorytm, że potrafią ocenić ryzyko, w zależności od tego w jak zamożnej dzielnicy mieszkasz, mirek tutaj kupuje stare moto, więc za to mu też na pewno podwyższają i to wszystko można uargumentować.
  • Odpowiedz