Wpis z mikrobloga

Zalozylam konto na wykopie, bo myślałam, że znalazłam kopalnie ciekawostek i innych przydatnych informacji.
Nawet sama na początku starałam się utrzymywać poziom swoich wpisów. Szukałam w Internecie nadających się do wrzucenia rzeczy, redagowalam swoje wpisy, wymyślalam ciekawe teksty, dodawałam pasujące zdjęcia - efekt 2-5 plusów.
A za wpis typu "kto zaplusuje ten wpis będzie miał dobry seks, hehe" otrzymywałam po kilka tysięcy plusów.
Już przestałam się łudzić.
Ciekawe informacje na wykopie to niestety pojedyncze perełki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#takaprawda #nawetztymniedilujcie #ehhhhhhhhhhhhh
  • 31
@toute-verte: kiedyś wykop taki był... w komentarzach piękne rozwinięcia znaleziska, ciekawostki, merytoryczne dyskusje... niestety to już gatunek na wymarciu. Dzisiaj wystarczy że coś rozdajesz albo jesteś ładną kobietką i już plusy lecą jak poyebane.
@blondeblossom glowna to wojenki lewicy z prawica, ciapaki, leki na raka, grafen i mwga baterie z nutka Muska :D Raz na tydzien jest fajne znalezisko w ktorym komentarze nie sa juz takie fajne bo ktos wetknie polityke :P Kiedys myslaem ze wypok to taki Focus tylko w internecie i za free... dlatego kupuje Focusa w sklepie :P