Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sakura555: Jest raczej do snucia grzeczniejszych scenariuszy niż takie zbyt realistyczne, a jednocześnie będące poparte faktami.

Przykładowo jakoś ostatnio przeprowadziłem tutaj wywód, którego wnioskiem było to, żeby przywódcy Korei Północnej życzyć dużo zdrowia, było to na głównej, plusy zdecydowanie przeważyły a pisałem poważnie, takie wywody można tutaj snuć.
@Sakura555: no i zarąbiście! nasze wnuki (o ile świat ich dożyje) będą mogły na setkach zdjęć i filmów obejrzeć jak wyglądali / zachowywali się / co robili ich przodkowie, jakie były wtedy zwyczaje, mowa, kultura... a my będziemy mieć ekstra wspomnienia, a nie 3 szare zdjęcia na krzyż. nasi rodzice i dziadkowie pewnie wiele by oddali żeby mieć więcej zdjęć ze swojej młodości
@aksamitna_kukurydza: jeśli to jak wyglądałaś, zachowywałaś się a Twoja mowa, zwyczaje, kultura były przyzwoite, nie naruszające granic dobrego smaku i powszechnie panujących norm. Chociaż teraz sama zaczynam się zastanawiać jakie normy panują w określonych środowiskach były w porządku to jak najbardziej należałoby je pokazywać wnukom :) ale nie chciałabym żeby mój wnuk (którego i tak nie będę miała) zobaczył mnie w takiej pozie, tak ubraną jak panienka z przyszłości. No facepalm!