Wpis z mikrobloga

#gdansk #trojmiasto

czy istnieje szansa na dentystę z NFZ (albo z dopłatą do wizyty) w Gdańsku albo okolicach, czy to marzenie ściętej głowy?

jak wygląda w ogóle taka procedura?

z góry dzięki
  • 16
  • Odpowiedz
@dsctom: Chodziłem na NFZ i powiem tyle że to jedna z gorszych rzeczy jakie zrobiłem. Jedyne co mi po tym zostało to uraz do dentystów i pełno puszczonych plomb. Prywatni też potrafią zwalić robotę ale z NFZ to chyba każdy mi porobił takie plomby że musiałem ostatnio kanałowe robić i czeka mnie jeszcze następne....
  • Odpowiedz
@dsctom: Czy spoko cenowo to nie wiem, ale płaciłem 150zł za ząb. Marek Janik z Familidentu na Góralskiej. Sympatyczny gość, zna się na rzeczy. Polecam dlatego, że panicznie się boję się dentystów a Janikowi udało się przekonać mnie do wyrwania ósemki i wcale nie było tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdańsk Grunwaldzka naprzeciw Leroy Merlin, jakieś 100 metrów dalej w stronę Gdańska, duża brama wjazdowa po prawej, teren schroniska młodzieżowego, byłem tam na NFZ po wcześniejszym umówieniu się.
  • Odpowiedz
@dsctom: Od siebie powiem, że lepiej wybrać większy gabinet z młodymi lekarzami niż tańszy z 50 letnią panią doktor której rozwój technologiczny zatrzymał się wtedy kiedy studiowała. Tak zwany "ząb za 50zł" Najgorszy rak. 50zł to nawet nie jest sensowny zwrot kosztów, więc strach co oni tam pakują do tego zęba. Niestety w małych gabinetach jest większe prawdopodobieństwo syfu i bubla, a duże muszą chociażby dbać o swoją opinię i pozycję
  • Odpowiedz