Wpis z mikrobloga

@szarley te 11 powodów nie miały być glownymi, a jedynie małymi potknieciami pogorszajacymi jej stan. 12 był katalizatorem a 13 straceniem wiary w poprawę. Dla mnie to było zrozumiałe i nie wiem skąd się biorą takie opinie jak wasze, chcecie na siłę coś udowodnić? Jej sytuacja nie była beznadziejna, dla wielu ludzi nawet komfortowa. Ale dla białej 17 letniej amerykanki były ona zabójcza. Jeżeli nie umiemy się z tym utozsamić to będziemy
@Meissner ehh no uprzedmiotowienie kobiet i sama idea stworzenia takiej listy. Nie każdy uważa "masz dobrą dupe" za komplement. A bohater oczywiście ze jest flemingiem, nie jesteś jedynym który to zauwazyl, powiem wiecej, reżyser chciał żeby taki właśnie był. Niezdecydowany i flegmatyczny. Jednym z wątków była ta zmiana właśnie, z chlopaczka w zdecydowanego czlowieka, wiedzacego co chce i podejmujący racjonalne decyzje, potrafiący w końcu mówić co mysli. W późniejszych odcinkach taki właśnie
@hirud: Przez to aktorstwo nie dałem rady dalej tego oglądać.

Nie każdy uważa "masz dobrą dupe" za komplement.

Może i tak, ale robić z tego taką akcję? Jakby mi ktoś powiedział, że mam dobrą dupę to bym szczęśliwy. :P
@Meissner ciężko mi powiedzieć czego się mógłbyś się spodziewać, jak dla mnie całkiem dobrze odwzorowane. To chyba oczywiste że nie każdy powód będzie bankructwo w kasynie albo jej nagie zdjęcia w internecie