Wpis z mikrobloga

@MMercator: jest milion filmików o mobilizacji na yt, wklep 'squat mobility' i będziesz w domu. jeśli chodzi o dorsifleksję łydki to najlepsze rozciągnięcie, które zdecydowanie mogę polecić to zdecydowanie metoda chińskich ciężarowców. nakładasz sztangę na górę czworogłowego, zchodzisz jak najniżej możesz, wypychając kolana najdalej, trzymając całą stopę na ziemi.
karb - @MMercator: jest milion filmików o mobilizacji na yt, wklep 'squat mobility' i...

źródło: comment_xWLE46jonQY2qeODXvjda8SzQfB6Xlrh.jpg

Pobierz
@karb: też bardzo to lubię, dorzucam do tego gobels squat (czy jakoś tak) i ciągnę achillesa na wszystkie możliwe sposoby. Boli mnie to że nie mogę sobie poleżeć po treningu z gumą, bardzo to lubiłem.
Od siebie dorzucę to:
https://www.youtube.com/watch?v=XeMehua04QA
Może ktoś kto będzie czytał skorzysta

Edit: Nie ten filmik, ale ten gość na yt.Ma sporo dobrego według mnie contentu. Nie chce mi się szukać dokładnie o butt winku :P
@MMercator: kostka az tak bardzo na buttwink nie wplywa. 1) technika - czy trzymasz napiety cale cialo (glownie brzuch moze powodowac butwink) 2) jesli zaczynasz highbar z bioder to butwink moze sie pojawiac 3) moga ciagnac Cie dwojki. Przyczyn moze byc wiele ale kostke bym narazie wykluczyl ( ͡° ͜ʖ ͡°) nagraj vid i wrzuc.
@karb: mobilizacja bardzo pomaga w redukcji bw, jeśli nie robię jej przez tydzień, dwa to wracam do początku. Bardziej chodziło mi o to, że nie mam po treningu wałków i gumy xD

@hornysausage: nawet jeśli są to dwójki to gumy i wałek bardzo pomagały, a teraz co mam zrobić ? :C kupić xD Wrzucałem kiedyś wideo, ekspeci z wykop.peel zalecili mobilizacje i pomogło :P
@hornysausage co za mądrości z dupy.
Oczywiście że staw skokowy często jest przyczyną buttwinku, a dwójki nie ciągną przy siadach, bo praktycznie nie zmieniają wtedy swojej długości, poza tym gratuluję ze potrafisz wykluczać przyczyny problemu bez patrzenia na cokolwiek xD
@Szefu: nigdzie nie zaprzeczylem przyczyny kostki oraz nie napisalem ze na pewno dwojki ciagna. Jak bys umial czytac ze zrozumieniem to dostrzeglbys ze napisalem zeby wrzucil vid jak robi ( ͡° ͜ʖ ͡°) idz #!$%@? sie do kogos innego.
@Szefu: jest to tak rozlegly temat, ze to co podalem to kilka z kilkunastu powodow. Sam nadal sie ucze i staram sie podac to co przychodzi mi do glowy. W interesie opa jest poszukac i rozkminic czy to to ( ͡° ͜ʖ ͡°) dalszej dyskusji z Toba nie zamierza prowadzic. Pozdrawiam ( )
@hornysausage no to po co dajesz rady do których sam nie masz pewności?
Typ przykładowo uzna ze to mogą być dwójki tak jak ty powiedziałeś, zacznie jakieś rozciągania itp i skończy z jescze większym problemem niz na początku
@Szefu: naucz sie czytac. Podalem przykladowae przyczyny, zeby go naprowadzic na to ze niedokonca moze to byc kostka. Uczepiles sie tych dwojek. Jesli tak uzna to jego problem, nie moj. Nie namawiam go do rozciagania. Chlopie ja mu nie nakazuje: sluchaj to na pewno dwojki, rolluj rozciagaj. Sam musi to rozikminic bo nikt w necie za niego tego nie zrobi.