Wpis z mikrobloga

Osoby, które nie zaglądają na wykopowy profil na Facebooku, zapewne nie wiedzą jeszcze, że od dzisiaj do końca weekendu, używając kodu WYKOP przy zamówieniach z PizzaPortal.pl otrzymacie 15% zniżki na jedzenie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo, wspieracie swoje miasto w walce o tytuł Stolicy Smaku oraz walczycie o dodatkowe kody! ( )

#wykop #pizzaportal #pizzaportalchallenge #stolicasmaku #kodyrabatowe #cebuladeals
wykop - Osoby, które nie zaglądają na wykopowy profil na Facebooku, zapewne nie wiedz...

źródło: comment_EgZi6mgbOxov9hqfH4MHJiGmyrSMYAHf.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Ospen: Widzę że wykop po wspieraniu rasizmu i nawoływania do czystek etnicznych zabrał się za promocję pedofilii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawołałbym tego od rurki w silniku samolotu bo się tym mocno podniecał ale nie pamiętam jak się zwie.
  • Odpowiedz
@wykop Kod powinien brzmieć: jestem przegrywem z portalu ze śmiesznymi obrazkami, który jest tak denny że tagi ciągle nienaprawione, a aplikacja mobilna ssie( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czego dowodem jest to, że piszę to od nowa bo nie dało się edytować komentarza. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Zlikwidowałem konto na pizzaportal gdy w jakieś święto, to chyba było boże ciało, chciałem coś zjeść i złożyłem 3 zamówienia, a żadne nie zostało zrealizowane. Kasa zablokowana na koncie. Brak telefonu, pod który można zadzwonić i ochrzanić. Pyszne ma te same problemy, ale jednak działa trochę lepiej i dostaję kody zniżkowe w ramach przeprosin po takich akcjach. Porządny system, na który ciągle czekam jako konsument, ZMUSZAŁBY knajpiarza do natychmiastowego potwierdzenia zamówienia razem
  • Odpowiedz