Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki. Seks przez caly czas w gumce. Dziewczyna nie chce brac tabletek. Nie jest to spowodowane zadna choroba, itp. Jestesmy razem juz 2 lata. Probuje ja przekonac, ale no nie da sie. Twierdzi, co zrozumiale, ze nie chce sie truc.
Poza tym wszystko jest super.
Z poprzednia tez w pewnym momencie przestalismy uzywac i bylo mega lepiej dla obydwu stron. Rozstalismy sie nie przez seks.
Jestem w rosterce :( Nie pasuje mi to i oczywiscie o tym z nia rozmawialem, ale nie jestem w stanie wyobrazic sobie tego na dluzsza mete.

Co myslicie?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Dac sobie z nia spokoj?

  • Tak 41.6% (854)
  • NIe 58.4% (1198)

Oddanych głosów: 2052

  • 219
@patatier: o co ci chodzi, prawda jest taka że to jest szkodliwe dla organizmu, powoduje spadek libido, teraz nawet Guardian się rozpisuje jak to udowodnili że tabletki sa główną przyczyną depresji wśród kobiet 18-26, nie mówiąc już o komplikacjach związanych z płodnością. Chcesz mi powiedzieć, że środek zatrzymujący owulacje, sprawiający że przez x lat nie masz okresu ( jedynie krwawienie z odstawienia ) jest zdrowy no kisne...