Wpis z mikrobloga

Recenzja mojego osobistego #1 wśród gier planszowych na #planszotaur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nieco mniej klasyczna forma, ponieważ rzucam okiem na całość cyklu, a nie na poszczególne zestawy.
W przyszłości być może rozpocznę recenzję osobnych talii.

https://www.planszotaur.com/single-post/2017/04/23/Summoner-Wars-Nietypowa-recenzja

Przypominam również o konkursie na stronie, gdzie do wygrania jest między innymi Great Western Trail! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #summonerwars
Pobierz
źródło: comment_46SsVlJ3OFqRU7hajicOyasWSxYfO4Ns.jpg
  • 10
@Jednobrewy: przyjemnie się czytało i pomimo małego doświadczenia w tej grze, zauważam te same plusy i minusy.

P.S. jedynie moja żona nie zgodziła by się z tymi "5%" zależnymi od rzutów kośćmi.
Musiał byś z nią zagrać to zobaczył byś jak pechowy może być człowiek do rzutów hehe
Dlatego nie za bardzo chce ze mną w to grać...wszędzie są wyjątki od reguły( ͡° ͜ʖ ͡°)
@polwac: Wiem jak może być pechowne, ale to jest właśnie losowość, nigdy nie można być pewnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z drugiej strony niech spróbuje Upadłych Feniksów, tam kości nie mają prawie żadnego znaczenia :)
@Jednobrewy: o widzisz...to może być coś dla niej. Dzięki za radę.
Szkoda tylko, że to z Master Set Przymierza...trzeba się będzie trochę wykosztować.
Ale pewnie prędzej czy później i tak to kupię dla 8 nowych talii.
@polwac: Przymierza to za mało, by cieszyć się w pełni tą talią ;) Pechowo się składa, że ta najbardziej grywalna wersja praktycznie wymaga 2 x Przymierz i paru innych talii :) Ale to już skrajnie dobry deck na turnieje, więc sie nie martw, i bez tego można przyjemnie pograć, chociaż polecam trochę pobawić się budowaniem talii, bo Elien Nieśmiertelny prosto z pudełka jest mocno średni
@DrLubicz: Strona działa bardzo słabo, to fakt. Nie ja się jednak tym zajmuję, więc mogę też jedynie na nią narzekać :) O ile mi wiadomo to jest problem, aby ją przenieść w lepsze miejsce, bo Wix, na którym stoi, olewa sprawę.
@Jednobrewy Popieram Twoją ocenę, moja ulubiona gra karciana, zebraliśmy z różowym narazie 12 talii, ale po każdej kupionej mamy ochotę kupić następną, wciąga niesamowicie. Nie bawiłem się jeszcze w budowanie deckow, co nie zmienia faktu, że i tak wszystkimi taliami da się w zasadzie wygrać
@Jednobrewy Z chęcią bym skorzystał z Twojej pomocy, ale podejrzewam, że master set przymierza, upadłe królestwo, elfy feniksa, tundrowe orki i władcy umysłów to za mało, by stworzyć jakiś fajny i mocny deck ;D
@calezyciejedennick: Wystarczająco dużo, bardzo fajnie można zbudować Upadłe Feniksy :) Są dość elastyczne, mój ulubiony build na nie to, prócz wymaganych jednostek: 9 x zwiastun, 3 x czarnoksiężnik, 3 x augur, Ognisty Smok, Elut-Bal, dowolny trzeci czempion. Bez pożyczania ciężko o tylu zwiastunów, jak i nie masz augurów, ale na ich miejsca można się bawić z innymi jenostkami jak np. wojownicy od zwykłego Eliena, szkielety-łucznicy. Do tego specyficzny styl grania, gdzie