Wpis z mikrobloga

Odezwał się do mnie na faceboku kumpel z podstawówki. Nie widzieliśmy się 20 lat. Zaproponował spotkanie przy piwku. W sumie to się ucieszyłem, bo kumplem był naprawdę dobrym.
W umówionym terminie spotkaliśmy się no i gadka standardowa. Co tam? Jak tam? Rodzina? Dzieci? Plany? itd..
Rozmowa w końcu siłą rzeczy zeszła na zarobki. Pyta się mnie, czy jestem zadowolony z moich dochodów i czy moja jest zadowolona ze swoich. Coś tam, ze fajnie jest mieć więcej.
Myślę sobie - coś jest #!$%@? nie tak. A on mi nagle wyjeżdża z diamentowymi orchideami i wizją nieopisanego bogactwa jakie mogę pozyskać stając się członkiem rodziny jaką jest grupa fm...
Słucham #!$%@? jeszcze przez chwilę, skończyło mi się piwo, więc w trakcie wywodu uśmiechnąłem się, wstałem z pustym kuflem i poszedłem w stronę barku. Kupiłem nowe piwko i usiadłem z nim przy barku jak gdyby nigdy nic. Znajomy chyba się domyślił, że to koniec spotkania i zawinął się bez żadnego słowa.

#!$%@? 20 lat nie widzisz człowieka, cieszysz się, ze możecie się zobaczyć, powspominać a on wyjeżdża z takim gównem...
Strach się z ludźmi spotykać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory #zalesie #gorzkiezale #fmgroup #januszebiznesu
  • 80
  • Odpowiedz
Chyba każdy z nas przeżył w swoim życiu te chwile żenady.
U mnie było tak

słuchaj jest okazja na dobre pieniądze, od razu pomyślałem o Tobie


XD
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek moi rodzice mają takich dobrych znajomych już od wielu lat. Ostatnio wpadli do nich na kawke i okazało się, że ci znajomi weszli w jakiś biznes odżywek #!$%@? detoksy diety i tego typu. Za zestaw zupek warzywnych na tydzień 1000 zl. A w tej zupce 3% sproszkowanego brokula. #!$%@? 3% brokuła w zupce warzywnej za 1000 zl.

No i to już #!$%@?, ale zastanawiam sie jakim trzeba być człowiekiem, żeby wciskać
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek: o czym ty myślałeś że będziesz gadał z gościem którego nie widziałeś 20 lat? xD z większością osób ciężko się dogadać po 5 latach niewidzenia bo już jest sie zupełnie innym człowiekiem a i spraw było tyle że nie wiadomo o czym opowiadać
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek beeeez kitu też tak miałem, ale z kumplem ze studiów. Normalnie na korytarzach śmiechy jak to na uczelni. Typ z tych co akademik i imprezy to całe jego życie, nagle zaprosił na spotkanie w sprawie biznesu w galerii. Jak normalnie adidasy i bluza prosto tak na spotkanie #!$%@? w koszule i pantofel. Ja #!$%@?, jak to ludziom ryje beret
  • Odpowiedz
@niemamnaimiepszemek hahahah mialem to samo, kumpel z ktorym prawie zero kontaktu i nagle on biznes rozkręca i czy bym mu nie pomógł w mojej okolicy, oczywiście okazało się to jakimś pociskaniem kosmetyków przez "Twój sklep internetowy". Rozmowa się skończyła gdy na moje pytanie po co zakładać kolejny sklep internetowy skoro on ma taki sam, odpowiedział, że przecież sklepów cropp też jest wiele i za cholere nie widział różnicy między sklepem stacjonarnym a
  • Odpowiedz
co to jest grupa fm?

@plecak_odrzutowy: FMgroup to oszustwo będące zamaskowaną piramidą finansową.

1. Piramida w czystej postaci sprowadza się do struktury, w której zysk danej osoby zależy od wpłat osób znajdujących się niżej w tej strukturze. Działalność piramidy polega zatem na obiecywaniu zysków uczestnikom, przede wszystkim za zwerbowanie do udziału w tej strukturze nowych osób.

2. Kto organizuje piramidy finansowe lub takim systemem kieruje, podlega karze pozbawienia wolności od 6
renalum - > co to jest grupa fm?
@plecak_odrzutowy: FMgroup to oszustwo będące zamas...

źródło: comment_AAkTGcTcflx1XhzQo9UsMeRsLqjtn47p.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szpongiel nie ma co tu tego tlumaczyć. Tłuki etatowe nie rozumieją co to piramida finansowa a co to mlm.
Ten kto wypracuje sobie mercedesa w fm to po prostu umie myśleć i pracuje mózgiem.
Ja nie próbowałem ale mam znajomych obracających się w amway i fm.
  • Odpowiedz