Wpis z mikrobloga

#gamedev #unity3d #scifi

Witajcie.

za radą m.in. Mirków z wykopu postanowiłem wrzucić swoją grę na steam greenlight. Zachęcam do zapoznania się z concept trailerem. "Project Overhaul" to przygodówka (będąca w dużej mierze interaktywnym filmem sci-fi) o kobiecie, która budzi się w komorze hibernacyjnej. Nie może się z niej wydostać, nie pamięta kim jest i jak się tam znalazła ale udaje się jej nawiązać łączność z innymi znajdującymi się w identycznej sytuacji. Pod kątem mechaniki gra bazuje na „Her Story” z dodatkiem kilku własnych pomysłów które myślę że są całkiem ciekawe ale to się okaże w przyszłości. Rozgrywka polega przede wszystkim na wyszukiwaniu występujących w nagraniach haseł kluczowych i budowaniu sobie obrazu całości.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=900587543

Jeżeli pomysł wydaje wam się ciekawy to zachęcam do wsparcia i kliknięcia w „Tak” na steam greenlight.

Zaznaczam że celem zwiastuna jest przede wszystkim zaprezentowanie koncepcji oraz zarysu fabuły i zarówno dekoracje jak i poziom techniczny realizacji ulegną poprawie. Pośpiech jest oczywiście wymuszony przez zmianę na steam direct w niedalekiej przyszłości i chciałbym aby „Project Overhaul” zdążył przejść jeszcze przez zielone światło.

Jeżeli macie jakieś uwagi, pytania czy opinie to oczywiście jestem na nie otwarty, tymczasem dziękuje za przeczytanie całości i pozdrawiam:)
  • 2