Wpis z mikrobloga

@zly_dzien: Apteki raczej na stanie mieć nie będą, chyba, że na zamówienie. Moja mama (farmaceuta) sugeruje spróbować dostać u chirurga, który świadczy odpowiednie usługi.
@zly_dzien: Apteka ogólnie nie ma prawa odmówić sprzedaży leku, jeżeli jest niedostępny to mają obowiązek zamówić go w hurtowni, jeżeli nie ma go w hurtowni to powinna ona przekazać aptece odmowę na piśmie, a ta kopię przekazać do Generalnego Inspektoratu Farmaceutycznego i wskazać np jakiś zamiennik lub wysłać pacjenta ponownie do lekarza.

sprawdzalem doz, gdziepolek, ktomalek - bez efektu


https://ktomalek.pl/leon-www/rezerwacjeLekow/KLEK/gdzieKupieLeki?ids=4125202 A tutaj widzę, że Anticol jest dostępny w wielu aptekach... więc
@beep: To są tabletki, szukam wszywki. Więc tak - bez efektu.
@hacerking: w dozie nie mają. i nie nie można zamówić.
@Hyakinthos: Dostałem info godzinę temu, że hurtownie w Lubelskim nie mają. Apteki również, bo producent wstrzymał produkcję. Także łażenie po aptekach już odpada, i tak odwiedziłem ich zbyt wiele.
@MasterSoundBlaster: Powiedz mi skąd ściągnąć? Bo w aptece nie wiedzieli akurat. Producent nie ma - do sierpnia wstrzymał
@beep: Mam receptę, chcę kupić esperal - do wszycia, albo wszyć w Radomiu lub okolicach. Jestem w Lublinie, więc chciałem kupić w Lublinie, ale to nie mi mają to włożyć pod skórę. Ktoś wyżej wrzucał już jakiś taki gabinet z Radomia - jutro jednak dopiero się dowiem czy obecnie mają na stanie towar czy zawiesili wszywki.