Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: jeden rabin powie wierzyć, inny rabin powie nie wierzyć. Czasem takie paczki przychodzą (ostatnio był niby jakiś błąd w systemie i paczki dochodziły mimo takiego komunikatu) a czasem nie przychodzą (ostatnio robiłam spór na taką paczkę tuż przed końcem ochrony bo nie przyszła). Jak ci nie zależy na czasie to czekaj. I napisz do majfrenda co z paczką
@RozowaZielonka: Ale w co wierzyć? Ja dostałem taką przesyłkę. Myfriend podał fałszywy numer przesyłki na Ali, a wysłał nierejestrowaną. W tydzień po statusie „cancelled” odebrałem przesyłkę ze skrzynki pocztowej.
Więc masz 50% szans na otrzymanie, i 50% szans na nieotrzymanie.
Na wszelki wypadek załóż spór przed końcem terminu dostawy...
@AliPaczka: @Andczej #aliexpress

mam podobna sytuacje - nadana przesyłka 5 lutego, 22 lutego "Shipment cancelled"
"Parcel Status Shipment cancelled by seller"
otworzyłem spór załączyłem screeny, spór jest automatycznie eskalowany by wkroczyło aliexpress

anulować i czekać do końca czasu ochronnego? Sprawa wydaje się ewidentna i oczywista jednak zdziwiłem się czytając powyższe komentarze.

PS przesyłka miała być nierejestrowana i taką też wysłał
Jeśli ktoś trafił tu z google jak ja - sprawdźcie status w sklepie w którym kupowaliście. Ja brałem z Aliexpress i też miałem ten komunikat, ale w Ali numer śledzenia został skreślony i dostałem nowy.