Wpis z mikrobloga

@Pozytron: proponuję zaczynać każdy epizod jak wyjdzie (zacząć i zrobić przyjemniej jedną misję) w celu jego odblokowania, gdyż podczas nieobecności jest blokowany a odblokowanie kosztuje 200 gemów każdy. Jak ktoś sobie zrobił długą przerwę, np. olał cały sezon 3 a były już 4 epizody, to musiałby wydać 1000 gemów na ich odblokowanie, co w chwili obecnej daje 328 golda lub $12,51. A wystarczy poświęcić 15 minut. :)

Również pozdro, mimo że
@asd1asd dzieki ale wiem to :) 11k godzin here 1/4 na afku tho :p. Jak grasz wvw dużo to być może mnie znasz narazie nie mam jak grać :( fajnie ze ta gra jeszcze żyje <3 liczmy że kolejny dodatek się pojawi nie długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)- anet powiedziła investorom że jest w produkcji już jakiś czas temu
@Pozytron: ja mam zdecydowanie mniej, bo z 3k godzin tylko i to od czasu beta testów. :) Przeważnie gram PvE, czasem WvW, w PvP w ogóle nie.
Ale mimo to dobrze słyszeć, że szykuje się kolejny dodatek. GW2 premierę miało w 2012, GW2HoT w 2015, więc za rok powinien być kolejny. Tyle że GW2HoT poprzedzone było dwoma sezonami LS, to trochę musieliby zasuwać teraz. Trzeba czekać na zapowiedź na jakimś PAXie