Wpis z mikrobloga

@ery78: robienie dobrze Rosji po upadku komuny, to cała scena polityczna jest w to zamieszana. No ale już nikt nie pamięta pierwszych rządów PiS. Za to wszyscy pamiętają jak za Tuska cukru nie było... Polska ma mnóstwo nie wyjaśnionych afer, jak Hazardowa, Kulczykowa, Paliwowa... I też przypomnę, że PiS obiecał, że jak powróci do władzy to nasz minister Zero wszystko ujawni... Nie zrobił nic.
bo zostali zmanipulowani?


@ChempyTuj: Jak na razie to ty manipulujesz. Nie piszą nic o tym, że ich zmanipulowano tylko o tym, że używa się ich wizerunku do walki politycznej ze Zdradkiem. Nie wiem czy słusznie tak uważają, czy nie bo nie oglądałem dokumentu, ale jestem pewien, że swoim zwyczajem ktoś im uprzejmie doniósł i dodał swoje. W sumie, to zostali zmanipulowani. Przez kodomitów xD
@looki: a w co ciężko ci uwierzyć misiaczku? W to, że Putin jest mordercą, katem narodów? W eliminowanie ludzi, którzy odważyli się stanąć w opozycji do Putina? A może w to, że wraz z Tuskiem ruszyły interesy rosyjskiej mafii w UE?
@windows95:

Spokojnie pączku, obejrzyj film i może pomożesz Tuskowi odpowiedzieć na kilka pytań na które Tusk jak ognia unika odpowiedzi:

1. Dlaczego zrezygnował Pan z instalacji amerykańskiej tarczy antyrakietowej w latach 2008–2009?

2. Dlaczego w roku 2010 kierowany przez Pana rząd PO-PSL umorzył 1 mld 200 mln zł rosyjskiej spółce Gazprom?

3. Dlaczego kierowany przez Pana rząd PO-PSL zaakceptował umowę gazową z Gazpromem do 2037 roku, całkowicie uzależniając Polskę od rosyjskiej
@ery78: widzę że w dalszym ciągu spamujesz tymi samymi pytaniami dareczku :)



1. Dlaczego zrezygnował Pan z instalacji amerykańskiej tarczy antyrakietowej w latach 2008–2009?


Bardziej była to decyzja Obamy, a nie Polaków. W tamtym okresie wszystko zmierzało ku normalizacji stosunków z Rosją. Zimny leszek (ten co zabił 95 osób próbując wylądować samolotem w lesie) cośtam szczekał o Gruzji itp. ale ogólnie to na scenie europejskiej stosunki z Rosją zmierzały ku polepszeniu.