Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki wpis podsumowujący ()

#wykopiwowarszawa PIĄTEK GODZ. 21 , SPECTRUM (Nowy Świat 22/28 paw. 17 Warszawa ) PIWNICA xD

Wolam plusujących, komentujących i liste bo może ktoś przegapił :)

Więcej przypomnień nie będzie, jak ktoś się zgubi lub będzie miał pytania to pw lub pisać pod postem :)

#warszawa #pijzwykopem

Pozdrawiam i całuję - Ulubiona :*
  • 186
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (79)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @mariner0s @kicajka @Sztabowy @voltear @ArekJ @d0nezo @Lord_Hunter @konrad_g1 @Przepiorek @Szarozielony @wujek_piotr @gtk90 @natalalalia @Krachu @Kolczasta @ajcomorpdezrporuewneclawonliptneilk @m_dop @Dutch @dar @ookurasama
  • Odpowiedz
@Ulubiona: Tylko jak się tam zapiwniczycie to chociaż odpisujcie, jak będę Was próbował znaleźć - bo Wy sobie będziecie siedzieć na kolanach, a człowiek w deszczu będzie szukał tej meliny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ulubiona: ja o 20 mam spotkanie, jak się skończy i jeszcze będziecie to dobiję, ale jak będziecie tyle co ostatnio no to nie będę dobijał bo bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (292) z listy wykopiwowarszawa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @gorzka @Aerials @Kura_Wasylisa @AndrewSzusty @Annerice @ukruszonykubek @banex @grooles @bezrobotnyksiadz @biadolique @bloodymarry @blubi_su @bykubyk @Kajetan8 @charmingman @Clermont @cofko @legendowsky @D3lt4 @daj_pan_spokoj
  • Odpowiedz