Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: Przecież Hubert czeki rozdaje ( )


@kemba_kukuczkov: 10% podatku od wygranej państwo zabiera. Wypłaty następują w terminie do 2 miesięcy od emisji odcinka.

Wszystko jest opisane w regulaminie konkursu:
https://n-1-11.dcs.redcdn.pl/dcs/o2/tvn/web-content/m/p105/f/be3e9d3f7d70537357c67bb3f4086846/5a9fe802-3d61-4050-90fe-564c176fdd33.pdf

Wypłat dotyczy paragraf 5.
@Marcinowy: To też nie jest żadna tajemnica, bo to wszystko jest opisane dokładnie w tym samym regulaminie konkursu, który podesłałem. Wysyła się ankietę-zgłoszenie (dosyć spore to jest i uzupełnienie tego chwilę mi zajęło, baj de łej ja uzupełniałem tę ankietę jakoś o 4 nad ranem bo spać nie mogłem i akurat mi reklama "zgłoś się do milionerów" gdzieś wyskoczyła, trzeźwy to ja wtedy nie byłem xD cała moja "decyzja" o wystąpieniu
M.....w - @Marcinowy: To też nie jest żadna tajemnica, bo to wszystko jest opisane do...

źródło: comment_VSgSIlCxedlSbJWDDHnjRLa5cGgw6TD0.jpg

Pobierz
@Marcinowy: Proszę Panie Marcinowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie brałem udziału w żadnym innym teleturnieju nigdy, bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak niewiele wiem w kontekście pytań konkursowych, więc zwyczajnie się nie nadaję xD A i nagrody w większości teleturniejów gwałtownie odbiegają od tego co oferują milionerzy, a to jest jednak solidny argument. Do milionerów ostatecznie przekonał mnie śmieszno-śmieszkowy poziom pytań, które potrafią zaorać człowieka