Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiałem się jak to jest poznać swoją pierwszą miłość w wieku nastoletnim w czasach szkolnej beztroski. Obawiam się, że gdybym teraz w okolicach trzydziestki poznał kobietę do związku to już nie będzie to samo jak gdybyśmy byli nastolatkami. Brak tego żaru, emocji, niewinności i nauki siebie nawzajem.
W tym wieku trafię raczej na osobę po przejściach, która już chłodno kalkuluje. Nie bez przyczyny mawia się, że "pierwszą miłość pamięta się na zawsze". Niestety nie było mi dane jej przeżyć. Będę dla kogoś następnym facetem w kolejce. O ile będę w ogóle...

#zwiazki #podrywajzwykopem #blackpill
  • 71
@AXSIS: Związki w wieku nastoletnim wyglądają tak, że możesz rozmawiać z dziewczyną o marzeniach, o zainteresowaniach, śmiać się i biec w deszczu przez rynek, bo każde z was zapomniało parasolki...
Natomiast randki z kobietami 30+ przypominają bardziej rozmowę o pracę. Gdzie mieszkasz, jaki masz samochód, jaką masz pracę i z jakimi zarobkami (wszystkie pytania ładnie owinięte w bawełnę i podane w białych rękawiczkach).
@AXSIS jesteś po przejściach kolego, na co dowodem jest teść tego wpisu.
Twoim bagażem jest brak doświadczenia nastoletniej miłości, co zaprząta Ci głowę na tyle, że nie potrafisz obiektywnie patrzeć na otoczenie i sam tworzysz jakieś wydupcone scenariusze oparte o blackpilowskie wysrywy, czym się przepięknie sabotujesz, bo z takim nastawieniem nie będziesz dla nikogo atrakcyjny, więc wydarzy się to, czego się boisz a nawet gorzej xd

Ja Tobie też życzę przepięknego dnia,
@AXSIS: ale pocieszę cię trochę, te młodzieńcze miłości nic wartościowego do życia nie wniosły (poza tym, czego w kobiecie nie szukać) tak więc poważny związek jeszcze przed tobą. A tak na marginesie blackpill to ideologiczny wymysł skierowany na poróżnienie kobiet i mężczyzn coś jak feminizm tylko po przeciwnej stronie spektrum, przestań w to wierzyć i zacznij żyć.
Natomiast randki z kobietami 30+ przypominają bardziej rozmowę o pracę. Gdzie mieszkasz, jaki masz samochód, jaką masz pracę i z jakimi zarobkami (wszystkie pytania ładnie owinięte w bawełnę i podane w białych rękawiczkach).


@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: W większości tak ale są wyjątki od reguły. Poznałem kiedyś kobietę w wieku 28 lat ze wsi. Piękna i mądra istota a jak wypiliśmy kilka piwek to jakbym z koleżanką ze szkoły siedział. Byłem wtedy autem o
@AXSIS: #!$%@? jest mieć pierwszą swoją miłość przed dorosłością, ja po tym nie umiem zbudować żadnego związku bo w każdej szukam JEJ. To jest jak matryca która odciśnie w Twojej psychice wzór idealnej kobiety do której będziesz próbował dopasować każdą kolejną kobietę nawet wiedząc że to co robisz to błąd. W skrócie mówiąc nie warto xD Dodam tylko że po kilku latach jej wady zamieniają się w Twojej pamięci w zalety