Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już dość swojej współlokatorki. Dość przez duże d. Nie ma w sobie nic takiego złego, ale po prostu jest dla mnie ekstremalnie irytująca. Ma na oko jakieś 50 lat, głos jak Barbara Kwarc i w aparycji jest nawet dosyć do niej podobna. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że baaardzo cienka ściana dzieli nasze pokoje, słyszę każde jej kaszlnięcie czy przewrócenie się na drugi bok. Pierwsze kilka dni było spoko, ale teraz po dwóch tygodniach od kiedy się wprowadziła działa na mnie jak płachta na byka. Pierwszy zgrzyt był kiedy na święta zabrała swojego gacha do pokoju. Uwierzcie mi, że nie było fajnie słyszeć rozmowy jej i jej patoJanusza (nie był to jej mąż, chwilowy partner), w którym średnio kilka razy na minutę padały słowa: "nienawidzę cię", "w..... mi stąd",- i tak go jechała przez całe święta, że w poniedziałek musiał tą złość pantoflarza zrzucić grożąc mi, że jeśli jeszcze raz zajmę mu wc to pokaże na co go stać. Chłop zawsze podpity, szafa na dwa metry. W końcu go wyrzuciła, ale jest mnóstwo drobnych rzeczy u niej, które można porównać do muchy która cały czas cię doprowadza do k....... A już najbardziej doprowadza mnie do tego jej pies, który na dźwięk bzęczenia komara dostaje ataku szału szczekając na całe mieszkanie. Kobita zwraca się do mnie w drugiej osobie liczby pojedynczej, jak do teścia, chociaż już pierwszego dnia przeszliśmy na "ty". Jest równie przewrażliwiona ja punkcie kradzieży jej rzeczy z lodówki, średnio kilka razy na godzinę zagląda czy nikt jej nic nie wziął. Zostawia za sobą beboki po każdej dwójce. Do szału doprowadza mnie jej wścibskość, za każdym razem jak wychodzę pytam się "a gdzie to idzie", robię jedzenie to pyta się "a co robi". Włosy pod pachami wskazują, że goliła je ostatni raz na Sylwestra. Nie pracuje, nie wychodzi poza mieszkanie. Jestem skazany na jej monologii do psa, oczywiste bardzo wulgarne. Gotuje dania typu wątróbkę czy inne rzeczy, które śmierdzą na całe mieszkanie. Sytuacja jak z "Starsza Pani musi odejść". Szanujcie swoich lokatórów jeśli Wam odpowiadają (,)

#lokatorzy #lokator

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam już dość swojej współlokatorki....

źródło: comment_ip06gil8BzvMpxIEWfIwhKTBhyS65i3a.jpg

Pobierz
  • 3