Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Ja Mirki jeszcze raz z tym samym problemem bo w Święta niestety nikt mi nie pomóg w tym temaci bo w ogóle mało osób chyba było tutaj - w końcu to czas wypoczynku. Więc jeszcze raz zwracam sie z prośbą o pomoc w tej sprawie. W sumie pomoc czysto techniczną:
Mirki co robię źle?Niby stan ETH wystarczający na prowizję by wypłacić 6 LUN ( chciałem przetestować jak to się robi z myetherwallet np na bittrex. Z bittrex na adres myetherwallet poszło bez problemu ale w drugą stroną za każdym raziem wyskakuje : https://etherscan.io/tx/0xef6a0dbae4f87879dbb7e3ec9a1be756e04f61ab159ee1ab8869835d770f1497 Warning! Error encountered during contract execution [Out of gas] Dlaczego tak się dzieje? Jak uzupełnić gaz skoro jest jego nie wystarczająco? Czy wystarczy że dopłacę na ten sam adres ETH np 1 ETH ? Kurcze mam wpłacone 0,17 ETH i myślałem że to wystarczy ( tzn w trakcie tej transakcji miałem na tym adresie 0,17 ETH - ale teraz przelałem te ETH na bittrex by sprawdzić czy przelewy ETH idą poprawnie i ETH poszedł a LUN nie chce - i nie kumam co robię źle ) :(

W zasadzie sprawa dotyczyła by każdego tokena obojętnie czy to LUN czy GOLE. Poprostu w jaki sposób Mirki zasilić gas by starczyło go na wykonanie przelewu . Czy w tym celu nalezy przelać ETH na konto? No tak ale ile tego ETH przelać by starczyło na przelew? Skąd mam wiedzieć ile ETH trzeba przelać by było tyle i tyle gasu czymkolwiek jest ten GAZ.

Sprawę myślę rozwiązała by wiedza jak dodać gas jeśli wynika z tej transakcji że niby mam go za mało. W ogóle temat gazu jest dla mnie scfi :)
#eth #lun #golem
Pobierz A.....k - #kryptowaluty Ja Mirki jeszcze raz z tym samym problemem bo w Święta nieste...
źródło: comment_p5fqsmXcprH5k2L49fTYqTunqNEerKJk.jpg
  • 2