Wpis z mikrobloga

@BURNout: Jaka to jest? Jeśli byś chciał to po mojej E46 Sedan zostało mi kilka dupereli, np światła przednie oryginalne prawe i lewe, kierunkowskazy depo, koła na oryginalnych felgach BMW chyba 15 albo 16, musiałbym sprawdzić ale na dobrych letnich oponach i coś tam jeszcze, jeśli byłbyś zainteresowany to pisz dla mireczka zawsze mniej policze :)
@Trawker: Ja mam E46 Coupe. Ale świetnie, że napisałeś o częściach. Co prawda potrzebuję jeszcze trochę rzeczy do silnika, żeby ją nareszcie odpalić, ale później będę szukał prawej lampy i kierunków, lewą mam jeszcze całą. Zaraz sobie zapiszę i jak już będę się rozglądał to zapytam, czy dalej masz :)
@BURNout:
Aah, jeśli coupe to lampy nie podejdą od sedana :P a co do części to polecam jeździć po okolicznych szrotach, dostaniesz za bezcen a dużo tam takich leży, bo często młodziaki mają problem z ogarnięciem tylnego napędu :) w BMW siedzę odkąd pamiętam i moim pierwszym autem było E46 więc jeśli miałbyś z czymś problem to pisz pod tagiem. obserwuje i czekam na efekty, powodzenia!
@BURNout jak tam jest 1.9 to masz na jej naprawę tak z 15lat i radze się nie spieszyć, z tak beznadziejnym silnikiem będzie ciekawa tylko jako bardzo stare nadwozie.
Bo co jak co, ale Coupe wygląda zajebiscie.