Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, #xiaomi mi6 na testy i recenzje na YT #majsterpirzu zostało wysłane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walcze z chińczykiem bo chce zrobić konkursa na mi6ke ale nie wiem, czy się uda ( ͡° ʖ̯ ͡°) - dajcie plusika, to uda sie cos moze wygarnąć jak mu pokaze ilość plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) (żaden bait, serio pokaże że ludzie są zaintresowani, powiedzialem mu, ze zrobie nawet ankiete jaka forme konkursu chcemy, zreszta, chyba mnie znacie xd)Gdyby ktoś był zaintresowany zakupem takiej mi6 do jest już ona dostępna na magazynie w gearbest - kliknij tutaj, zeby przejsc do sklepu z Mi6 natomiast klikajc tutaj przejdziesz do wszystkich promocji w tymze sklepie, ponad 70 produktów :) Dodam, ze na weekend planuje recenzje #xiaomi air 12, leci do mnie ulefone power 2 z ogromną baterią, bedzie amazfit i lampka Mija od xiaomi :)

Link do mi6 jest linkiem typu REF, kupujac cokolwiek z niego wspierasz moją pracę, trud, rozwój i cały kanał na YT za co bardzo dziękuję. Jeżeli nie popierasz takiego wsparcia, nic nie szkodzi, bo TUTAJ jest link bez REF :)

#majsterpirzu #android #gearbest #xiaomi
Pobierz Pirzu - Uwaga uwaga, #xiaomi mi6 na testy i recenzje na YT #majsterpirzu zostało wysł...
źródło: comment_Bn22Kz9RH82ghiWbC4l5Y13oYfBOi3zT.jpg
  • 73
@Zyvalt kilka Mirków załatwiało gwarancję z IBG i nie mieli problemów

chyba, że chcesz wyjść 30 zł w plecy (wysyłka do Chin).


PayPal ma program zwrotu kosztów wysyłki, jeśli płaciłeś przez PP przy kupnie telefonu to mogłeś się tym zainteresować

@TomdeX to wprowadzili miesiąc temu więc nie mógł tego mieć skoro już wysłał telefon i mu wrócił
@Pirzu miałem czekać na niego, ale trafił się ZTE axon w dobrych pieniążkach to wziąłem , przekonał mnie między innymi twój filmik na necie, dzięki. Łap plusa.
@kola1703: Jest, ale bez pasma 800mhz - glownei na zadupiach niby odczuwalne, choc nigdy niestety nie odczulem braku tego pasma :/ mieszkam na wsi, z 7km od centrum miast z 17 000 ludzmi i ponad 30km od Łodzi.
@Pirzu tydzień dopiero. Sprawuje się dobrze,choć spodziewałem się większego wow po ekranie. Bateria przy moim intensywnym działaniu trzyma półtora dnia vs dwa w moim poprzednim mi4w , choć tu i LTE i dwie karty aktywne.
Hej, widzę że akurat rozmawiacie o Xiaomi Mi 6. NA yt mam kanał więc jeśli wybaczycie to zareklamuję się hamsko (ponieważ dopiero na YT raczkuję) ale może kogoś to zaciekawi - sprawdzam gdzie taniej kupić… np właśnie jeden z moich ostatnich filmików jest o tym telefonie. poprostu zerknijcie, nie musicie w sumie zostawiac po sobie sladu ale byloby milo ;p Gdzie taniej (nazwa) . Zerknijcie tez na inne filmiki. :)))))) nie obraze