Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga, #xiaomi mi6 na testy i recenzje na YT #majsterpirzu zostało wysłane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walcze z chińczykiem bo chce zrobić konkursa na mi6ke ale nie wiem, czy się uda ( ͡° ʖ̯ ͡°) - dajcie plusika, to uda sie cos moze wygarnąć jak mu pokaze ilość plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) (żaden bait, serio pokaże że ludzie są zaintresowani, powiedzialem mu, ze zrobie nawet ankiete jaka forme konkursu chcemy, zreszta, chyba mnie znacie xd)Gdyby ktoś był zaintresowany zakupem takiej mi6 do jest już ona dostępna na magazynie w gearbest - kliknij tutaj, zeby przejsc do sklepu z Mi6 natomiast klikajc tutaj przejdziesz do wszystkich promocji w tymze sklepie, ponad 70 produktów :) Dodam, ze na weekend planuje recenzje #xiaomi air 12, leci do mnie ulefone power 2 z ogromną baterią, bedzie amazfit i lampka Mija od xiaomi :)

Link do mi6 jest linkiem typu REF, kupujac cokolwiek z niego wspierasz moją pracę, trud, rozwój i cały kanał na YT za co bardzo dziękuję. Jeżeli nie popierasz takiego wsparcia, nic nie szkodzi, bo TUTAJ jest link bez REF :)

#majsterpirzu #android #gearbest #xiaomi
Pirzu - Uwaga uwaga, #xiaomi mi6 na testy i recenzje na YT #majsterpirzu zostało wysł...

źródło: comment_Bn22Kz9RH82ghiWbC4l5Y13oYfBOi3zT.jpg

Pobierz
  • 73