Wpis z mikrobloga

@Max_Sop ta, po prostu nie zależy Ci / nie zauwazasz różnicy w wykonaniu, prowadzeniu i komforcie podróży. Nie mów mi, że kurczak jest porównywalny z 5cio letnim BMW, bo jeździłem czymś więcej niż Seicento :)
To możesz opowiadać wujkowi na spotkaniu rodzinnym.
Oczywiście nie jest to zła opcja, ma wiele plusów, jak finansowanie, spokój, gwarancję, niezawodność.
Też bym nie kupił gorzej wyposażonego, ale niby lepszego auta, ale raczej sklanialbym się do starszego
@Rivgen: nie jest to szczyt moich marzeń ale w budżecie do 150tys za nowe ciężko znaleźć coś z rozsądna mocą, ładne wewnątrz i na zewnątrz, przestronne i nie palące na szybkich trasach 20l (chociaż tu mnie skoda rozczarowała bo ostatnio średnie spalanie z 300km wyszło 12,6l na każde 100km)
@kipowrot: absolutnie nie twierdze ze skoda to lepszy wybór bo serce wolałoby 3-4 letnia Beeme 3. Sek w późniejszym użytkowaniu, bo robię 50tys km rocznie. I tu pojawiają sie schody. Zrobiłem sobie kalkulacje, i każdego miesiąca taka beema kosztowałaby mnie + - tysiaka wiecej (przy optymistycznym wariancie)