Wpis z mikrobloga

@FireDash: Ta. Z jednej strony się cieszę, bo lubiłem CG, ale z drugiej strony, to straszne, że postanowili to świetne zakończenie (które dawało pola do interpretacji i każdy mógł być zadowolony) zepsuć, tworząc coś, co pewnie CG nie będzie dostastać do pięt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@FireDash W japońskiej wersji było trochę inaczej. Woźnica wozu, na którym jechała CC był najprawdopodobniej Lulusz, więc nie wiadomo czy twórcy od samego początku nie planowali 3 sezonu. Also, podtytuł 2 sezonu, to R2, a Japończycy mają jedną głoskę dla 'r' i 'l', więc Lulusz po japońsku równie dobrze może się nazywać Ruruszu Ramperudżu - RR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@madegg: jak coś to ś nie sz. I nie dżu tylko dziu. Nie, żebym się czepiał, ale jak tłumaczysz wymowę, to rób to poprawie.

@Clear:

zepsuć, tworząc coś, co pewnie CG nie będzie dostastać do pięt

Jak oglądałem 8 lat temu CG, to byłem pewien, że prędzej czy później dostanie kontynuację. Zakończenie było idealnie pod to zrobione. Czy ja wiem z tym niedorastaniem do pięt? Za coś wybitnego CG nigdy
@Higurashi777: CG jest jednym z pierwszych (a konkretnie 3) anime, które widziałem, co może wpływać na moją ocenę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niemniej jednak, uważam to za świetne anime, które w zasadzie w obu sezonach było bardzo równe. Ale to moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FireDash: Ja z początku myślałem, że mu się zmarło, ale jak czytałem wpisy o tym, że